Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to na ps4?
  • Steam není v tomto případě zrovna relevantním zdrojem.
    Tolik k tisícům hráčů:
    http://lotrostats.gefallenehelden.de/r10.html#eu
  • Pořád je to dobrá hra s aktivní komunitou. Nevěřte tomu, kdo říká, že to nikdo nehraje bla bla bla. To jsou lži. Kdo i přesto má obavy, může si lehce najít nejlidnatější servery a hrát tam.

    Hra má pořád své kouzlo a podle mě má nejlépe udělanou krajinu ze všech mmo. Grafika stárne dobře. Negativum hry jsou technické problémy a občasné lagy. Typ F2P taky nemusí sednout každému.

    Lotro jsem aktivně hrál přes 5 let. I teď tam občas zaskočím. Pro mě možná nejlepší mmo se svým velkým kouzlem. Podobně mě ohromil svého času jen Age of Conan.
  • Vznešení elfové ?
    To jsou kteří ?
    • Dle kánonu co si pamatuji mezi "vznešené" (Calaquendi) patří Noldor, Vanyar a Teleri. Vanyar co si pamatuji podařilo dojít do do Země Neumírajících, takže ve Středozemi během třetího slunečního věku zůstali pouze Noldor (myslím že "moudří" elfové, mezi ně patří např. obyvatelé Roklinky) a Teleri ("mořští" elfové).
  • Tahle hra neni vubec spatna, ale je bohuzel prakticky dokonale prazdna. Kdokoli by chtel zacit hrat, bude odrazen tim, ze klidne cely dny a tydny nepotka zivyho hrace. A to je u MMO ponekud problem.
    • To není pravda.
  • Opravdu to hraje jen "1000" hráčů denně? Není to překlep, pro tolik hráčů se nevyplatí mít spuštěné servery či jeden server a něco málo vydělávat.

    Jinak hru jsem kdys dávno zkoušel, ale vůbec mě neoslovila, přišlo mi to celé nehorázně nudné.
  • jedna z best MMORPG
    • tak tak, žádné jiné mne nikdy nechytlo.
    • Rozhodně byla, ale v době,kdy to ještě nebylo f2p. Pak to šlo do kytek.
  • trochu draha sranda na tak starou hru
    • Llour
      Jasně, protože vývojáři dostávají zaplaceno podle toho, na jak staré hře pracují *1* . Promiň, ale co je to za argument? I ve WoW na novém obsahu pracuje cca stejně lidí, jako před 4 lety a platy nižší nemají, tudíž ani ten nový obsah nestojí méně.
      • 40€ za expanzi ok. Jenze za tech 40€ nedostanes jedno z hlavnich lakadel - novou rasu. To si musis priplatit a vyjde te to na 80€.
        • Llour
          Jak už jsem psal, nemusíš. Můžeš si ji později koupit za LP. Je ale pravda, že je mohli přidat i k základnímu balíku.
          • Cas odpracovany ve hre je zaplaceny mnohem hur, takze ve vysledku zaplatis daleko vic jak 40E.
  • Llour
    Tak vzhledem k tomu, že většina hráčů nehraje přes steam je ten počet samozřejmě daleko vyšší. Jinak nová rasa i Mordor budou k dispozici v zimě až vyjde update 22 (High Elves za 1000LP a Mordor asi za 2500LP), takže není nutné si kupovat hned verzi za 80 dolarů.
    • Určitě je daleko vyšší, tady je počet loginů na jednotlivé servery týdně..
      http://lux-hdro.de/hdro-live.php
      Dělá to aktualně cca 360tis. týdně pro Evropu a 500tis. pro Ameriku. Někdo se loguje několikrát denně, někdo jednou za týden, ale může to dělat i 100tis. aktivních hráčů. Nemluvě o tom, že když výjde nový datadisk, tak počet hráčů několikrát stoupne.
      Já osobně hraju Lotro cca 2 měsíce v roce, když výjde nový obsah/datadisk. Pořád je to skvělá hra, propracovaný příběh, jedna s nejrozlehlejších a většina obsahu se dá projít solo. Poznáte Středozem od Hobitína až po Mordor..
  • Hru jsem zkusil. Hudba, prostředí, grafika, absolutně vynikající. Jsou tam místa, která jsou opravdu strašidelná a nejednou jsem se lekl. Bohužel mě vítr odvál k jiné mmo.
    • Pilgrim66
      Máš doporučení?
      • KrPa
        zkus albion, sice to neni typicke mmorpg ale

        https://albiononline.com/en/home
        • To asi nemá nic společného s TÍM Albionem, že?
        • Jop zítra to začíná bohužel mám nejnižší pack, takže až ve středu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit