Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za zábavné video. Mám rád X-Com like hry a na tohle mám dlouho pifku. Po Mario vs. Rabbids jsem byl až moc namlsaný, ale tohle vypadá fajn..


    Taky můžu doporučit W40k: Mechanicus. (po dlouhé době svěží x-com like, který se liší v pravidlech a vlastně je to spíš mix FTL a X-Comu)

    • Majkl

      A když jsme u 40k, tak mod Armors of the Imperium do X-Com 2 je super, ale vyžaduje to WOTC datadisk, ale je to hodně dobrý mod, ještě jsem k tomu nainstaloval Black Legion mod, který občas do mise hodí chaosáky. Teď jsem měl misi, kde byli adventi, losti (zombíci) do toho přišli chaosáci a já hrál za Mariň´áky, takže z toho bylo takové Free for all, kde byly 4 různé frakce rubající se mezi sebou 

    • tomekbobek

      Pravdu díš! Mechanicus je super!

    • Vlastně jsem zapomněl zdůraznit skvělé obsazení gameplaye a jeho nakažlivou pozitivnost. 


      Hezké svátky nejen Lukášovi a Šárce, ale i všem ostatním. 🙂

      • KamilZm

        Budu za hatera. Gameplay byl dobrý, ale ještě lepší by byl, kdyby Šárka raději nemluvila :-). Prostě mě ten její afektovaný, až hysterický styl vyjadřování vůbec nesedí. Myslel jsem, že si zvyknu, ale nezvykl. Zde to ještě vyniklo v porovnání s Lukášem, který mluvil klidně a rozumně. Připadal jsem si, jako bych sledoval 5 leté dítě a staršího, rozvážného dospělého 😁

        • Corvus

          Mám s ní úplně ten samý problém. 

        • Tanatonaut

          Jsou vánoce chlape. Navíc tohle je jen o chemii. Jako když na díze tančíš s holkou, co se i ve 30 letech furt potírá Lady SpeedStick. Prostě se od ní odsuň a jdi lovit na druhý konec parketu. Mě naopak sedla hodně. Prostě chemie

          • Hezky řečeno 🙂


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit