Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman
    Škoda, že hranatou. S Jets'n'Guns stylem grafiky a hudby bych takovou hru viděl raději.
  • GlaDOS
    Mě by zajímalo, kdy to hodlají vydat na pc. Below už oznámili, ale k STF se nevyjadřují.
    • prudislav
      mam dojem že psali že po vypršení Xbox exkluzivity to přijde i na ostatní platformy - nezmínili sice který ale Steam a PSN se dá vícméně očekávat
  • konecne hra kde i MP pojede na nextgen konzolich ve full hd... tedy snad to zvladnou ten rastr 320x240 prepocitat na 1920x1080 *3*
  • Indie mám rád, často přichází s novým nápadem, ale tak jako se AAA hry honí za úžasnou grafikou a na ostatní kašlou, tak mi u idnie přijde, že tam neumí nic jiného než 8-bit grafiku. Už toho začínám být kapku přejedený...
    • ringmancz
      mně to připadá spíš jako 16bit
    • N7N7
      Pšššt, takto se na indieGames.cz mluvit nesmí!
      • firebug
        Zase plkáš! Diskuze na games.cz je líheň individuí, kterým po shlédnutí screenshotu s trochu kostrbatější grafikou vyraší vřídek, který musí promptně vymáčknout do, co možná nejzbytečnějšího, komentáře. Je to takový evergreen. Stejně jako nadávání na neschopnost redakce, na špatně napsané články, na špatné číslo u recenze, na méněcennost konzolí/PC, no a nesmí se zapomenout ještě na nepřítomnost hajzlů... *6*
        • Jack1947
          Tak od Hatera ktery pise jen kdyz jsou na blizku nejake indie zalezitosti ani nic mensiho cekat nelze
          IQ pod bodem velke namrazy, a zaroven ... tak skoda slov no. Na take... skoda slov. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit