Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně to přijde jako velmi zábavná hra. Žádná Terrarie to není. Jedná se o mix kopání a arkády!

    75/100
  • michaliuz18
    dobra hra na hodinku hrania, taketo hry bez pribehu co sa vkuse len podkopavas hlbsie a hlbsie a hlbsie nema u mna dlho uspech,
  • BoB.2
    Sakra vy jste nějak přísný Thief 7 tet tohle 6 za mě teda 8 já se hodně bavil , ještě nahodím tenhle vtipnej obrázek ze hry.
    http://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2013/12/Half-Life-3_SteamWorld.jpg
    • Bobe, ty všude brojíš, aby hry byly v češtině. Proč češtinu nepoužíváš i ve svých komentářích?
      • Jack1947
        Disgrafik s poruchou učení.

        Mozna proto ne ? *3*
    • Někteří lidi nadělají jako kdyby hodnocení 6 u hry, která měla podle nich dostat 8, vedla ke zdražení rohlíků.

      Za mě hodnocení sedí, hrála jsem několik hodin a kdybych dnes neviděla článek NIKDY bych si na tu hru už nevzpomněla.
      • kickasl
        http://xkcd.com/386/
    • A co je na 6/10 přísného? Už se konečně naučte tu stupnici chápat a netvařte se že začíná od 5.

      6/10 = nadprůměr a to znamená že to určitě není špatná hra, špatná by neměla být ani ta co dostane 5/10...
      • eStar
        Škoda že reálně to tak není, jsou to vlastně sami recenzenti a nejedná se pouze o tiscali kdo tuhle stupnici pokřivili.
        • Jack1947
          Jsem rad ze toto me tak nejak vubec netrapi...
      • Jack1947
        2-3-1 z 10 je potom vysoce podprumerna hra a to znamena ze neni uplne tak spatna, je vlastne dobra jen je tam tolik sedi a toho podprumerneho zpracovani (!!) vysoce ze ji vidi jen malokdo. *15*

        K cemu to kdyz je to osobni vyjadreni autora tady neni co chapat vic, ma sve nazory a kdyz je nekdo neochotny je akceptovat a smirit se s nimi to je pak jen a jen jeho problem. Coz nikoho samozrejme nezajima. *5*
    • michaliuz18
      HL3 confirmed !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit