Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach můj bože. Další grupa PC hráčů nenávidějící GoW. Tak vám něco řeknu pánové. Gears jedna jsou jasným mylníkem mezi akčnímy hramy. Přinesly nejenom krytí za objekty, ale také všemi nenáviděný autohealing. Byly jednou ze zásadních her co rozhoupaly xbox 360. Stějnou měrou pomohly Unreal enginu 3 protože na svoji dobu vypadaly prostě úžasně. Přinesly do té doby nevídaný coop zážitek a upřímě i přesto že je to koridorová záležitost je to koridorovka velmi nápaditá.(tedy na svoji dobu). Druhý díl přinesl ve spoustě her používaný mod kterej všichni označujou jako Horda.(Což je právě název z GoW) Prorazily přístup kdy hráč má poruce v podstatě pouze dvě hlavní zbraně a přinesly novou metodu zobrazení dopadu granátu.Každej říká jéé to je jako gears of war. Což značí že GoW je opravdu mylník se kterym jsou desítky dalších her porovnávaný.Ano ta série šla do kytek(děkuji Peaple can fly), ale to neznamená že první a potažmo druhý GoW nejsou mylníky. Jestly the Order bude stejně nápaditá a vyšperkovaná hra jako GoW jedna, tak si kvůli ní kldině pořídim i novou konzoli.
  • Gears of war byl brak, ale krycí systém byl podařený. Na The order se nesmírně těším, grafika i příběh budou 100% pecka
    • Uvids, ze finalni hra nebude vypadat zdaleka tak hezky, jak se do ted prezentovala. Zatim to tak vypada s vetsinou her, co byly na E3 prezentovany.
      • God-of-War
        Uvidis, ze bude vypadat uplne stejne, ne-li lip, nez v tom videu;-).
        • Myslis stejne jako v pripade Watch Dogs a Deep Down? Protoze ty posledni video prezentace jsou na mile vzdalene tomu, co prezentovali na E3.
          A tohle bude imho stejnej pripad.
          • A neběželo na E3 téměř všechno přes PCčka?
  • Jack1947
    PS4 dostane hezkou hru, ktera na minulej playstation nebyla. Neni duvod k panice, bude to pecka. *3*
    • Ufff, uz sem zacinal panikarit
  • No od doby kdy se řeklo Gears tak mě nějak přešla chuť se o to zajímat
  • Viktoriansky steampunk kypici atmosferou? Nadprirozeno, tajemno a londynska mlha? Tak jsem se tesil!

    A pak se z toho vyklubalo Gears of War 1886.
    • Prosímvás a co jste čekal? Stealth je mrtvej žánr viz prodeje posledního Splinter Cell (Ani ne mega dohromady na PS + PS3 + X360 + WiiU). Jinak sami tvůrci jako inspiraci uvedli práci studia Naughty Dog takže klídek zatím *3*
      • To je dobra otazka, co jsem cekal... asi cokoliv jineho nez 'Napinava hra se strategicky rozmistenenymi metr vysokymi prekazky, pres ktere strilime na nepratele, kteri pravidelne vystrkuji hlavu'.
        • Opět křišťálová koule? *7*
  • od hlášky, že to bude jako Gears of War, už mě to nezajímá, bohužel... ale třeba mě to ještě překvapí :)
  • Toto je jedna hra z mého dlouhého wishlistu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit