Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ta nadpisy článků jsou hrozně zavádějicí člověk čeká že dostane zdarma na furt 9 her a on je to jen Frý wýkend *7* *9*
  • Jo, sranda ... kupte si Bordelands ... za 7Ecek ... a k tomu za dalsich 70Ecek zbytek hry ... to se vyplati.

    74,71€ Přidat všechna DLC do košíku
    • To je nový styl. Takhle jsem se napálil u Cities Skyline. Dali pěknou slevu na základ, ale DLC už vyšli několikanásobně dráž jak samotná hra, takže zatím čekám se základem až to dají za rozumnou cenu.
  • Z nadpisu jsem získal dojem, že steam nabízí 9 her zdarma do konce víkendu, článek pro mě byl zklamáním, tenhle server je čim dál tim horší!
  • Osobně můžu říct, že nejzábavnější hrou z výběru je rozhodně Left 4 Dead 2 , pokud teda hrajete multiplayer se známými. Neskutečně dobrá párty hra :D
    • ... akurát jsem si ji už dávno koupil a tudíž je pro mě ta akce bezpředmětná *15*
      • A daleko levněji. Za 17e mi to nepřijde ani jako akce.
  • Bordel 2 nemá chybu ani dnes bohužel nasledovník v nedohledu a když člověk hru zná protože pri MP hraje celý story furt dokola což je skvělé s vyším levelem i jiná zábava tak už to omrzí...
  • Lukass
    No z tech her me zadna nezajima, bohuzel. A sleva na Assasiny, treba v clanku zminovany Syndicate by melo byt zdarma, a to furt.
    • Ona taky nejmin 1/2 tech assasinu uz zadarmo byla, mam trebas BF ... a co se tyce slev na steamu je nejvys zahodny je konzultovat s nejakym keyshopem, protoze neni sleva jako sleva ze ... klido ti prodavaj neco "ve sleve" za 20Ecek, co se da koupit za 2-3.
      • Draken69CZ
        To to raději ukradni než podporovat zloděje.
    • Draken69CZ
      Ideální šance pro vyzkoušení zda na tom nakonec něco nebude *3*
  • Tohle je každý víkend a na konci hra zmizí. Spíš napište, když rozdávají opravdu na stálo. To zase tak často není a spíš to člověk prošvihne, než "free weekendy" které na vás skáčou jen otevřete Steam, protože chtějí prodávat a ty akce nejsou zase tak výhodné jako jindy.
    • Tak a už rozdávají Guns of Icarus + Alliance, ale samozřejmě jsem se to musel dočíst jinde. Shame on you.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit