Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak co jste hráli pres víkend? ja nic protože mam realny život jiny priority a na hrani jaksi nebyl čas
    • Jack1947
      Trollíš nebo fakt... na pc nic no.
      • ja si koupil ten risen 3 je to dobre ale nejak mne to nechytlo... dalsich 30€ v haji
  • Jack1947
    Mě naštěstí plány ( tedy pokud plány jsou sekání zahrady což ani tak plány nebyli jako nutnost) nezměnil.

    Tak chápu že někdo jo, mě stačil Payday. *4*
  • Na Killing floor jsem byl hodně zvědavý, ale strašně mě to zklamalo. Další věc co jsem zkoušel, je Grid 2. Jedničku jsem si koupil už dávno a je to docela solidní závodění. Dvojka není vůbec špatná, ale proboha proč tam není pohled z kokpitu? To je snad jediná věc, která mi vadí. Možná ještě nemožnost poštelovat realismus, tj zrušit hlídání trakce, asistence brzd apod. Ale i tak se to hraje solidně. Spíš arkáda, ale ne uplná, aby to nudilo. Člověk cítí sílu auta a musí být opatrný, zároveň se ale tolik nepřetáčej jako v jedničce.
  • Mart9
    Tak jsem Trine vyzkoušel a úplně mě to nadchlo. I plošinovka může bejt naprosto vynikající hra. Hned kupuju oba díly.
  • a ten torchligh 2 je kde?nevidím žádný promo,jen tuhle nabídku
  • Mato1987
    Jedinú kvalitnú hru čo tam vidím je trine 2, ostatné hry sú len strata času a poväčšinou podpriemerné nudné záležitosti.
    • Už sa tu so svojimi "inteligentnými" názormi neprejavuj, robíš hanbu všetkým Slovákom...
      • Mato1987
        Ty si taká milá anonymná internetová entita, že by si sa aj podpísal pod ten zvratok čo si teraz vypotil tak to ťa asi nenapadlo, ale veď ja si ťa nájdem, veď počkaj, už na stopje je šecko, no teda to nebudeš podakovat.
        • TY vole co furt sem lezou ty maďari kdo ma te hatlanine rozumět oni ty maďari nemaji vlastni stranky nebo co
        • No potom bude bratranec, potom bude bratranec :D
  • "Koncept bezplatného víkendového hraní na Steamu je jednoduchý. Ve vaší knihovně na Steamu se objeví automaticky hra, kterou můžete bezplatně hrát a často si ji pak pořídit s velkou slevou - pořád jde o propagační akci, na to se nesmí zapomínat"

    Hlavně se nesmí zapomínat na to, že je to od VALVE (kromě promo akce) jasný signál pirátům a jejich výmluvám, že stáhnutím si hru chtějí pouze otestovat.. Jasně, nejsou to nejnovější hry, ale pořád nejsou tak staré. Ale jsou zkrátka výborné (momentálně např XCOM). A nikdo nedá AAA hru zdarma k víkendovému hraní s třeba 75% slevou, čili kompromis.
    • Mart9
      Mně tohle naprosto vyhovuje. Dlouho jsem nevěděl, jestli by se mi líbilo Dishonored, i když bylo vychvalované, nevěděl jsem, jestli mi sedne. Nainstaloval jsem jednu neděli na zkoušku, odehrál hodinu a už jsem kupoval. Jen víc takových akcí.
  • >tuhle modifikaci klasickýho RIP používá celej internet už nějakou dobu, ale nikdy jsem nenarazil na tak hloupýho jedince, kterej by to rozebíral jako ty..

    Dal jsem go googlu ten tvuj 'RIP in piece' abych zjistil velikost celeho internetu. Pekne kecas, Vrooku. Tvuj internet je druha nejmensi vec jakou jsi v zivote videl. A ano, ta vubec nejmensi je tvuj nejdulezitejsi organ.
  • Doporucil by nekdo nejakou z tech her na poradny vyzkouseni? Nemam o vikendu cas na vsecky
    • Xcom, GRID 2, Killing Floor, Trine 2 mají na Steamu i dema, takže pro vyzkoušení v rámci této akce bych volil z těch dalších.
    • jednoznacne Trine 2 tu za vykend (spis jedno odpoledne) dohrajes az do konce a je z tech her nejlepsi...
    • flash789
      Nechci bejt zbytecne neprijemnej ale myslis ze lidi co cas mají se budou zabývat tim ze ti budou vybirat hry?
      nejlepší jsou lidi co na herni fora chodi remcat jak nemaji na hry cas a s oblibou ještě stihnou dodat ze uz ziji v jinem svete, jakoby v tom realnem. Nevim co je k tomu vede, hry jsou zabava nebo konicek, tak bud na to cas mam nebo ne.Valna většina lidi tohohle typu si udela cas na co chce, hospoda, zenska, navsteva kina atd, takze si klidne udelaj cas i na hry když chteji.
      • dalsi debllni prispevek gratuluju *1*
        On se proste pta lidi kteri uz s tim maji zkusenost aby mu neco doporucili a ty si hned zacnes lecit mindrak a zvanit uplne o necem jinem
        • flash789
          první část mojeho pripevku je myslim na 100% k věci...dalsi část je uz obecnejsi. A nejsem daleko od pravdy, místo toho abys mu teda poradil tak se navážíš do mne..jak typicke:)
          • Ja doporucuju zkusit Dont starve, nahral jsem tak 50 hodin nez me to prestalo bavit a tenkrat jeste nebyl multiplayer, pokud to nezaujme tak neni problem to smazat ma to jenom 500mb.

            Injustice je myslim udealni stahnout, zahrat kampan a po tech 3 dnech zapomenout, pochopitelne jenom pro komiksove pozitivni s rychlym stahovanim
    • tedy abych upresnil, Killing Floor jsem zkousel a nejak mi nesedla, Awesomenauts jsem hral asi hodku a celkem bavilo, Trine a XCOM v knihovnne mam... ma cenu zkouset hry jako Injustice nebo CoH, kdyz jsem zvyklej na FPS nebo RPG hry? diik *1*
  • spook.y
    Jen bych dodal, že pokud má někdo zájem tak XCOM: Enemy Unknown jsou zcela zdarma(napořád) za volení v soutěži o hry roku "Golden Joystick Awards" zde: https://goldenjoysticks.greenmangaming.com a ještě je v tuto chvíli hra PAYDAY The Heist zcela zdarma(napořád) a to přímo na Steamu: http://store.steampowered.com/app/24240/. Hraní ZDAR *14*
    • flash789
      tolik k XCOMU zadarmo...
      You just missed this one!



      Thank for your interest, however, due to huge demand we’ve now run out of game codes!
      • spook.y
        Aha tak to šlo nějak rychle :D Tak nic no....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit