Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokážete
    mi prosím někdo poradit, podle čeho bych mohl vybrat kvalitní herní křeslo k
    počítači?
    • Pokud hrajete hodně ,tak se určitě vyplatí koupit si ergonomickou, která Vám nebude ničit záda, já jsem investoval přímo do hráčské origo židle, na které se mi sedí velice dobře.

      • Které hrací židle jsou originální? nebo spíše které jsou teda tak kvalitní? jakou máte?

        • Originální hrací kancelářské židle, né žádnou čínskou napodobeninu dělá firma dxracer, já jsem si ji kupoval z obchodu kancelarskezidle .com , mám červeno černé křeslo 

          DXRACER OH/FD01
  • uzivatel1982

    Výběr MB u vyšších sestav se mi moc nelíbí. MSi i ASRock jsou špatné a nespolehlivé značky, které mají výhodu jen v ceně. Což u dražších sestav nemá vesměs význam. Šel bych po Asusu nebo Gigabitu. 

  • To je fakt nutny 850W PSU pro sestavu s RTX 2080 Ti? Nemyslim si...

    • Draken69CZ

      Ušetřit 800 kč na sestavě za bezmála 70K mi přijde zbytečné, kvalitní a výkonný zdroj se neztratí. Raději budu mít 250W rezervu než aby mi 50W chybělo.

      • A ten duvod pro rezervu - zdroj se tolik nezahriva, takze vetraky nemusi jet naplno a bude ticho, i kdyz komponenty vytizis na 100% a taktez ucinnost byva nejlepsi pri polovicnim zatizeni zdroje. 

        • ok, s tim souhlasim

        • Jack1947

          No nevím ale když už máš sestavu za 70k tak asi tě opravdu nevytrhne pár stovek navrch pravda.

  • StarejKokos

    Tady je videt NEHORAZNA prepalenost cen gfx karet nvidia. Za cenu rtx2080 se da postavit krasnej kompl KOMPLET s SSD, dobrou gfx kartou, 16gb ram, slusnym psu, pekny Cpu, chladic, pevnej disk, case...


    Proste kdo nevidi tohle, ten nepomer?

    • Jack1947

      Navíc 2080 GTX Ti je zbytečnost jen pro blázny co jim je jedno koolik vrazí hlavně aby měli nejlepší. Možná ještšě to 4k, jenže to je stejné.

      • Neni to jen o 4K. Ja myslim, ze je i dost lidi, co treba hrajou ve 2K a chteji 100+ FPS, aby vyuzili svuj 100+ Hz monitor s adaptivni synchronizaci, jako treba ja.


        Pred 2 lety jsem sel do GTX 1070 s tim, ze na 2K to musi stacit a ted lituju, ze jsem si nepriplatil vic za 1080, nebo klidne i 1080 Ti. Ted by mi upgrade z 1070 treba na RTX 2080 nebo 2080 Ti za ty prachy asi nestal, ale pockam na pristi generaci a urcite pujdu spis do ty osmickovy rady.

        • Jack1947

          Je to i pro nás ostatní + že díky tomu se zlevní vyjdou nové revize výkonější karet.

    • JezboX

      Zboží má takovou cenu kterou jsou zákazníci ochotni zaplatit a firma si nahrabat.

    • vsak to je dobre ne ? tim padem ji nikdo nemusi kupovat, kdyz si za jeji cenu postavi cely komp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit