Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *TAK DESTINY 2 JE OFICIÁLNĚ POTVRZENÉ NA PC* Wohoo! Mám dárek pod stromeček *15*
  • Konecne trailer s dobrou hudbou...
  • TheGGG
    mě se v destiny vždy vyloženě hnusil směšný a hračkový design nepřátel, to byl teda dost úpadek vedle HALO... navíc názvy jako Temnota atd... to bylo fakt jak říkává můj děda: "cheesy af"...
  • bukrr
    Dostali jste mě na Nathana. Nějaká šance PC verze?
    • Ronox
      Měla by být. Nabírali lidi se zkušenostmi s PC architekturou a podle dřívějších úniků už hru na PC dokonce prezentovali kravatám, tak snad :) Jinak všechny postavy v Destiny mají skvělé dabéry až na ehm .. původního ghosta :))
      • >PC architektura
        Co je ve sve podstate konzole?
    • Jack1947
      Proboha proč těch grindů na pc je habaděj, sice možná ne přesně tenhle styl ale podobné jo.
      • bukrr
        Grindů na PC není nikdy dost
        • Jack1947
          No vidíš třeba ti výjde osekanější port důvod k jásotu. ( Hele já to myslel takhle že je Division a ještě Wildlands -)
    • Byly tu velké spekulace že tentokrát se to na PC podívá, ale momentální fakta vykazují o zakořenění na PS4 (na celý rok exkluzivní obsah) a na XONE...uvidíme, když by náhodou PC verze nebyla, tak co už, vystačíme si s tím co na PC máme.
      • Destiny 1 už je zakořeněné na Psku. Vznikal exkluzivní obsah, který na xbox dostali až po roce. Teď jen Sony opět potvrdila, že na PS4 bude exkluzivní obsah. Jestli bude PC verze se asi dozvíme zítra.
        • Tak uvidíme zítra a já pro jistotu do té doby zmizím vzhledem k tvému nicku *1*
  • Tak to vypadá slibně. Destiny jsem sice nikdy nehrál, ale všude jsou v pozitivním světle brány poslední datadisky ke hře a její celkový vývin, takže očividně Bungie teď už ví, v čem šlape. Proto, kdyby náhodou se rozhodli, že Destiny 2 výjde i pro PC, tak ho tento rok k Vánocům kupuji sobě pod stromeček.
    • Ano, bungie ví v čem šlape, pokud si někdo koupil hru od začátku a kupoval všechen obsah tak ho to vyšlo jen na nějakých zanedbatelných 4,5 tisíce. Navíc toho obsahu tam bylo málo, zvlášť když s novým obsahem zabili ten starý. Takže budou hráče určitě ždímat i nadále.
      • Ronox
        Je to úplně stejné jako třeba WoW. V té hře mám stovky hodin na které jen tak nezapomenu a těch peněz za expansiony atd vážně nelituji.
      • Ty věci které zmiňuješ, jsou ždímačky, to máš pravdu, ale prý bylo aspoň vidět, že od launche Bungie hru zlepšovali a zbavovali se aspoň interních problémů, které hra měla. Dvojka je šance na to se konečně zbavit i chyb, co první Destiny do té doby napravit nemohla, jako celej season pass systém. Obavám se ale, že pod Activisionem už to nikdy lepší nebude. (EA aspoň připouští například Respawnu se na Season pass vykašlat a dělat kosmetické mikrotransakce ve hře)
  • The taken king a rise of iron bylo rozhodně o level lepší jak základní hra(myslím tím příběhově). Na druhou stranu raid Vault of Glass je do dneška v destiny nepřekonanej.

    Cayde-6 rozhodně patří k nejlepším postavám v destiny a měli by příběh určitě postavit na tý trojici zavala, cayde-6 a ta ženská která mi nikdy neutkvěla v paměti.

    Samozřejmě alfa a omega úspěšnosti bude dostatek contentu, což byl jaksi problém destiny od začátku do konce..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit