Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D až na ten border v rewardech za ranked celkem slušná změna


  • celoush

    Koukal jsem na změny a teda pohráli si se zbraněmi slušně. Ve hře je znatelně cítit, že generování lootu se pozměnilo, ale i tak se stále stane, že jsem otevřel bednu a byly v ní tři stejné základní batohy. Nový skin na R99, co dostanete při zakoupení battle passu má super základní mířidlo, čímž trošku mažou výhodu těm, co měli jeden z těch legendary skinů, které mají lepší výchozí mířidlo než většina (snad jedinný p2w úlet hry). Líbí se mi, že jde nově nastavit oblíbené skiny na postavě a hra pak v nich náhodně rotuje mezi jednotlivými hrami a nechápu, proč to rovnou neudělali i na zbraně. Obsah battle passu je bohužel klasika. Snad jedinou příjemnou změnou je, že tentokrát dostanou hráči jeden legendary loot automaticky už na pátém levelu a ne na někde 70+ jako dříve. Za mne jen příjemný posun kupředu. Bohužel zase nijak extra výrazný. Snad jen tentokrát bude sezóna o měsíc kratší. Ty 4 měsíce byly fakt moc.

    • Snad ten mesic navic vyuzili primarne k odpocinku o Vanocich, 2019 byl pro Respawn asi nemaly crunch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit