Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT

    Uz jsem tady par dnu zpatky SWTOR rozebiral jako hrac co tam utopil hafio a hafo hodin. Jen to shrnu jaky mam nazor momentalne:


    fail 1) Engine - to na cem SWTOR bezi se neda nazvat nicim jinym nez utral epic failem a pokud clovek ocekava od MMORPG hru s vice hraci, at se pripravi na poradne FPS narez <3

    fail 2) Gear/Mounts/Pets - Jestli nekdo ma chut zkusit si zahrat SWTOR a prichazi napriklad z WoW, kde se veci na mog, Dropy mountu, petu apod daji ziskat farmenim aktualniho contentu a farmenim old contentu, at se rychle pripravi na realitu - no real money = no anything. tech par mountu co se da ziskat za pve progress, to nestoji ani za zminku, vse je za NIM (Nightmare - obdoba Mythicu ve WoW) a bez stale progress guildy - not a chance

    fail 3) Story Line (Muze obsahovat spoilery) - SWTOR by podle meho nazoru mel byt jakoze nastupcem KOTORu, preveden do MMO prostredi. Takto to mozna bylo pri releasu do levelu 50. Zde se jednalo o cistokrevnou akci Sithske Imperium vs Republika (v te dobe jsem SWTOR jeste nehral, ale verim, ze to byla zabava). Do lvl 55 (Oricon, Makeb a Dread Masters story content) uz to bylo trosku uletovy, ale porad super story line a v navaznosti na to byly i OPSky. A potom pokud se nepletu prislo h*vno neco jako Rytiri Vecneho Trunu bo cosi a toto uz nema cenu ani komentovat. Z meho hrdeho Sithskeho Darth - Elite Warlord Jugga se stal mamlas, ktery si zalozil nejakou alianci xy sprahl se s republikou i imperium a dela ze sebe saska. Mno a ted momentalne vychazi novy content, kdy sezase zacne prat Imperium s Alianci, a uz vlastne ani nvm kvuli cemu a je to jedno. Ja jsem porad COMMANDER homo Aliance (uz ne Darth) a dokonce si mohu vybrat jestli se chci stat Jediem nebo zustanu u Imperia. Toto je vysmech a hnus! - Tvurcum dochazi dech, 2 roky zpatky doslo k mergnuti serveru, dost pravdepodobne s masivnim ubytkem hracu, nedavno jsem zjistil, ze uz i dokonce pvp WZ se hraji smysene, protoze proste Republika nemela WZ popy, hravalo Imperium vs Imperium - SWTORu dochazi dech a neverim tomu, ze novej content tomu vubec pomuze. Jiste najde se spousta lidi co prestala hrat, co se vrati na 2 mesice aby zjistila, ze SWTOR je cim dal horsi nehlede na novy content

  • Pixie
    Bohužel bez subscription je hra nehratelná. Free to play model je
    osekaný tak, že je to vlastně jen takové demo. Abyste mohli hrát end
    game a mohli si nasadit na sebe lepší gear a weapons z instancí, je
    potřeba mít subscription nebo si každou jednotlivou dropnutou věc
    zaplatit ,aby se dala použít. To je šílenost :D A to nemluvím ani o
    dalších věcech ,jako ranky atd.. Nechápu proč nejde hru zakoupit jako
    celek (např. model TESO) a hrát bez měsíčního předplatného.

    A jak jsem už psal model f2p je jen demo hry.
  • Sarra

    Tahle hra už se pěkných pár let ani nedá nazývat MMO, protože toho nového MMO contentu je tam skromné množství, spíš je to taková nová verze RPG hry, kdy si člověk musí za zpřístupnění různých typů obsahu (ať už toho mmo nebo pro single hráče) pořídit sub a kromě toho to má samozřejmě i mikrotransakce. Kdyby se ta hra nejmenovala star wars a neměla by světelné meče, tak by už dávno skončila jako Wildstar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit