Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by krásné, kdyby zběhla a přidala se k rebelům, ale potom je zradila, protože to byl její úkol...prostě správná oddanost Impériu...dyť to není jako hrát singl za nácky, tohle je star wars, tam se to může :)
  • Snad to nebude mit 6 hodin ta kampan..
    • Přesně, ideální by bylo Open World RPG na 100 hodin, na který by měli čas jen nezaměstnaní a puberťáci, co celej den čučej do kompu.
      • Tohle je Star Wars, Open World je málo, open Space
      • Petre ty jsi presne duvod proc jde herni prumysl tak do haje, chtit za svy penize vic prece hned neznamena ze jen pro nezamestnany ne? Tvoje odpoved pusobi dost detinsky, coz je ironie pac se snazis pusobit superdospele :D
        • Vzhledem k tomu, že film na nosiči stojí cca 500 Kč a většinou trvá kolem 2 hodin, tak mi 1500 za 6 hodin přijde docela přímá úměra :-) Je zvláštní, že nad délkou filmů se nikdo nepohoršuje, přitom v obou případech stoji 1 hodina zábavy 250 korun.

          Neříkám, že jsem nějaký prací zasekaný podnikatel, ale u her si tak nějak chci vychutnat hlavně příběh a sem rád, když je můžu během týdne v klidu dohrát a pak se k nim vrátit časem znova a projít příběh zase celý od začátku, místo abych po měsíci vzpomínal, kde jsem vlastně skončil, jaké bylo ovládání apod. Málokdo má čas pařit každý večer 2 hodiny.
          • Hra není film. Hra je hra. Člověk u ní může u ní prožívat například "filmový" zážitek, ale pořád to není film. Tudíž, vaše přímá úměra nemůže fungovat. Nemůžete objektivně hodnotit "hodinu" zábavy, to by pak nikdo nechodil do bordelů, když si může za méně peněz koukat na film. A přece bordely stále fungují *4* .
            Osobně ve hrách taky nemusim plno vedlejších bezduchých misí viz dnešní openworld mišmaš hry, to ale neznamená, že čím kratší kampaň, tím kvalitnější...
          • Hra není film. Hra je hra. Člověk u ní může u ní prožívat například "filmový" zážitek, ale pořád to není film. Tudíž, vaše přímá úměra nemůže fungovat. Nemůžete objektivně hodnotit "hodinu" zábavy, to by pak nikdo nechodil do bordelů, když si může za méně peněz koukat na film. A přece bordely stále fungují *4* .
            Osobně ve hrách taky nemusim plno vedlejších bezduchých misí viz dnešní openworld mišmaš hry, to ale neznamená, že čím kratší kampaň, tím kvalitnější...
            • To není úplně pravda, protože v bordelu se ti věnuje pracovníce, která musí odvést sociální a zdravotní, zaplatit poplatek za pokoj apod. U hry nebo filmu si kupuješ jenom kopii, která je závislá od nákladů na jednorázové vytvoření díla. Ale vzhledem k tomu, že vývoj her je dražší než točit film, tak bych řekl, že současné ceny za 5-8 hodinové kampaně jsou naprosto adekvátní.
              Samozřejmě souhlasím s tím, že kratší neznamená lepší. Ale pokud by ty kampaně byly nějak razantně delší, tak by samozřejmě musely výrazně stoupnout i náklady na vývoj a tím pádem i cena za jednu kopii.
          • Pisnicky maj na nosici 2-3minuty, cela stopaz pod hodinu. Podle tvy logiky by mely filmy trvat hodinu. Tady je uplne fuk kolik mas casu, je mi to jedno, ja jen vim ze i kdybych mel pul hodiny denne cas hrat hry tak chtit od nich lepsi a delsi zabavu nikdy nebudu povazovat za skodu.
            • Delší hra neznamená delší zábava. Jak se říká „Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy, když už nemůžete nic odebrat." Přidáním repetetivního obsahu a tuctových vedlejších misí se sice hra natáhne, ale zpravidla nebývá zdaleka tak zábavná jako kratší titul, kde tvůrci nechali jen to nejlepší.

              Jinak ohledně té logiky je to trochu jinak. Vzhledem k tomu, jak zmiňujete, že hudební album má kolem hodiny, tak tomu také odpovídá cena, která se pohybuje kolem 300 Kč za nosič. Nechápejte to tak, že by vše mělo být stejně dlouhé, ale že průměrná cena za hodinu zábavy by měla být v těchto případech podobná. Což jak sám nevědomky uvádíte, tak je.
  • no nemuzu se dockat, jestli se tohle a novy CoD povede tak budu chrochtat blahem...nebyt her tak nemam pro co zit

    kvuli tenhlr si beru i dovolenou, vudycky nasledujici 4 dny po vydani :D
    • Tez jsem sem chtel napsat nejaky posmesek, ale kdyz si vzpomenu ze jsem si bral 2x dovolenou kvuli GTA5 a pokazdy mi to odlozili tak radsi mlcim :D
    • To je celkem smutný
      • Smutne, ale uprimne.Za me palec nahoru.
  • cumpi3
    druhý Battlefront bude přesně tím, čím měla být už jednička. Bude mít to, co hráčům chybělo. Bude to vybroušený diamant. Bude to věc, na kterou se bude beztak děsně blít
    • Fanboyismus maximus.
    • No a kdyz ne tak trojka uz urcite bude to cim mela byt uz jendicka a dvojka! Uz URCITE! tentokrat to totiz URCITE nepohnojej, je to prece EA........

      /sarcasm
      • cumpi3
        a je to tu . Hraci nadavali, ze tam neni sing...hraci nadavali, ze to ma malo obsahu, atd...ta hra to ma, ale uz nadavas
        • ja to mam narazeny viskde cely battlefront, jen me prijde usmevny jak tomu urciti lide zase slepe veri a pak budou zklamani. Stejne jako v pripade prvni Battlefrontu a v podstate jakekoli hry pod kridly EA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit