Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rogue One a EP7 je podle mého galaktická nuda. Dle mého je to horší než např. Skrytá Hrozba..
  • Disney a EA to je dvojka, jeden przní film za filmem a druhý hry, opravdu bych si přál vědět co George Lucasna to vše může říkat... Opravdu nerozumí, že se toho vzdal opravdu ne...
    • George Lucas?

      Ten na to řiká asi todle:

      http://www.dailymotion.com/video/x3ufumo
      • LOL, hell yeah.
    • Jasně, třeba Rogue One, nejhorší filmové zpracování SW, že? ;)
      • me to treba nic nereklo :) so what. Jeden stary dil z 80 let min. stoleti si za me da celou nobodobou serii do kapsy.

        Je to pravda 1. jsou prachy a tupa masa s minimalnimi naroky. Nebo naroky jaky jim vymele PR do hlavy kdy vi ze je to pecka jeste nez vlezou dokina, kde jen vypnou mozek zlhtnou par wow efektu a i kdyz je to jen pozlaceny hoW no tak utikaji na csfd dat 5 hvezd *15* *15* stejny je to bohuzel i s hrama. Jsem moc rad za lidi jako napr. AngryJoe, ktery sice zlomku masy ovci dokaze otevrit oci ale i to se pocita a v konecnym dusledku urcite dokaze zahybat s cislama trzeb techdle tech zhovadilych prznicu.
        • Mě se strašně líbí, když někdo obhajuje svůj vkus racionalizací, je to takové roztomilé :) Obecně je RO hodnocený jako druhý nejlepší díl...
          • kdyby to trvalo tak 30 minut, mozna by to druhy nejlepsi bylo, ale je to zoufale roztahany
          • vzhledem k tomu co jsem napsal v tom na co reagujes je pro me hodnoceni naprosto irelevantni zalezitost :) to prijde roztomile zase me. Staci kouknout na csfd a ty nejvice prehajpovane prazdne, infantilni donekonecna nadstavovane marvelovky napr. jsou tam "zivotnimi filmy" nekterych "hodnotitelu".. :D takze slovo hodnoceni je hodne zavadejici.
            • líbí se mi, jak se domníváš, že máš patent na vkus *5*
            • Já tím rozhodně nemyslel IMDB ani CSFD, vycházel jsem z toho, co jsem slyšel v komunitě.
          • Jack1947
            Mě to nějak zvlášt nevadilo v lečems lepší než Force awakens ... ale tak já viděl snad poprvé SW odzačátku až pár týdnů zpět(na Cool)...
            • Jack1947
              No ale na druhou stranu tenhle "restart" se nedá srovnat s SW z roku 1977+ prostě až ted jsem viděl jak neskutečné věci dokázali nasnímat s použítím žádné nebo minimem počítačové technologie, to dneska kdy každej film přetýká tolik počítačem až už to ani vtipné není.
            • Hlavně je to asi jediné ladění SW do válečného filmu, kterého se kdy dočkáme...
  • Taky i růžový Vader se žlutými puntíky je lepší než celá EP7. Ale to je vlastně cokoli :-(
  • Já bych to nazval jak EA opět lhalo až růžového Vadera vydalo ...
    • A jak lhalo? Řeklo, že nejde narušovat lore třeba jinobarevnými uniformami. To, co se odkrylo (neviděl jsem video) je systém, který je postavený na rasách pro rebely (v souladu s lore) a na značení oddílů u impéria (v souladu s lore), něco obdobného jsme měli už v BF I. Nebo jsem něco minul?
      • Přesně tak. Ale vysvětluj to místním tupcům.
        • napsal a sel si dat prazdnou strerilni prkennou strilecku SW BF2 *1* *1* *1* *1*
        • Pozor fanboy EA na obzoru ... to zase budou zblitky
          • No, zatím to vypadá spíše na anitfany - samá mínus, žádné argumenty, a to mě to jsem byl otevřený korekci.
  • EA by už radši neměla nic nikde vytrubovat do světa..jen si víc a víc škodí...ať si vemou příklad Hello games :-D ty dělali mrtvýho brouka a pak vydali několik updatu co Nomans sky posunulo na nový level.
  • Prequely jsou skvělý, jako celek až na pár subjektivních částí. Každej miluje greivouse, fight mezi Yodou a Sidákem, Maula... za mě ty filmy měli spoustu super nerecyklovanejch částí stár wars a miluju podrace 8-)
    • Neřikám, že nový prequel trilogie je úplnej odpad (krom 1. epizody) a 3. mám i rád...jen to přeci jen mohlo být uděláno líp a o to víc mrzí promrhaná první
    • jamar28
      Mně se zase nejvíc líbilo, jak na konci Kenobi otrhal otravného hereckého neumětela Anakina jako sedmikrásku. *4*
    • Greivouse fakt nemiluju...vzdyt je to matlak, co tvrdi, jaky nema trenink a jediny, co dovede je roztocit mece ... uplne trapny
    • phantom menace je nuda

      clony utoci je lepsi

      ale pro me revenge of the sith je nejlepsi dil cely sagy, moc se tam nemotaj demhenti typu c3po nebo jar-jar, vader je za hvezdu a spojuje to obe trilogie
    • Prequely jsou skvela ukazka toho jak spatne se da napsat scenar.
  • Jack1947
    N ojo to ta hra hrozně potřebovala a beztak jak už bylo zmíněno to bude ve formě mikrotransakcí... *7*
  • haha jak se ty ea lzi kaci jedna za druhou. perfektni debakl. *9*
  • TheGGG
    nezájem, měli dát klonům různý barvy podle map, ale stejně bych to nekoupil
    • Klony mají různé barvy podle map. Na Naboo tmavě červená a na Kashyyyku zelená (+ modrá na Kaminu). Když jsou teď vypnuté mikrotransakce, tak je ta hra skvělá a ač věříš, že tím okrádáš EA, okrádáš akorát sebe o zábavu.
      • Na pruhy já kašlu já chci full camo na kashyyku jako ve filmu
      • V čem je skvělejší oproti Battlefrontu 2, tomu původnímu, krom toho, že je osekaná jako prase oproti němu?
        • V původním BF2 byly 4 kampaně, respektive Galactic Conquest, i když se stejným cílem, za rebely X Imperium, a nebo za Republiku X Confederaci, milion víc strojů a dokonce tam nepadaly ani lootboxy s "vítěznýma" posunkama...a furt to byla větší sranda jak upocenej singl v BF2 obsahující snad všechny klišé obohacený o korektnost dnešní doby, kdy se všude proháněj černoši a nebo vykřikují StormTroppeři ženským hlasem...nikomu v EA asi nevadí, že jedinej černoch v celym SW universu byl Lando Calrissian, ale hádám, že ve vzdálený galaxii v pradávných časech je to menší průser, jak černá ženská v německý uniformě provolávající "za Hitlera" během bitvy o Hürtgenský les
          • škoda že Dartha Vadera daboval černoch
            • Jack1947
              Nojo protože nerměl ten správnej hlas, na druhou stranu si ho moc často bez masky neviděl tak to tolik nevadilo.
            • a co to s tim má společnýho, když ve starý trilogii jich v půlce galaxie napočítáš pět a v novodobých filmech jim je každej druhej? Nějakých 20 let mezi 3. a 4. epizodou rozhodně neni v rámci galaxie nějakej úsek, kdy by se měla etmologicky rapidně změnit populace
          • Prequely jsou daleko lepší než originální trilogie s oldschool efekty, trapně vypadajícími světelnými meči a naprosto nudnými bitvami, včetně těch se světelnými meči.
            Epizodu III do dnes považuji za jeden z nejlepších filmů vůbec, zatímco u Epizody V jsem před koncem málem usnul.
            • TheGGG
              no nejtrapnější byla obiwanova otočka v původní trilogii... cringe af... no ale prequly mají taky spoustu nedostatků. Popravdě co je dobré na prequelech jsou kloni, soundtracky, dooku moul a grievous (nebo jak se to píše LuLz), souboje a design. Rozhodně prequely lepší jak EP7. Původní trilogie už může působit trochu směšně, ale stejně jako staří alieni, terminátoři atd je to prostě poklad kinematografie a zasluhují nekonečný respekt za to co za fenomén rozjely. Osobně však při maratonu nemám problém kouknout jak na původní trilogii tak na prequely a nyní i na rogue one... EP7 byl odpad a bojím se, že další díly od JJ lepší nebudou
            • Zajímavý názor. Asi jako kdyby milovník burgerů z McDonalda kritizoval luxusní restauraci za fádní menu.
            • Není nic trapnějšího, než wannabe cgi...
          • jamar28
            Copak v bitvě o Hürtgenský les, ta se aspoň stala. Ony to křičí i ve fiktivních bitvách o Gibraltar a londýnské metro. *15*
          • Jo Windu vlastně není černoch...
            • TheGGG
              prequely>>>>>>>>>>>EP7
            • Prequely mají aspoň velmi solidní kostru příběhu. Vzestup Palpatina k moci je perfektní, ale je fakt, že by se to dalo sestříhat do pár minut jako např. ve Společenstvu prstenu úvod se Sauronem. Zbytek je převážně k pláči, ale zrovna Mace Windu je jeden z mála, co tam nic nekazí. Obzvlášť pak ve srovnání s Force Awakens (kde je doslova pár kratičkých scén, který jsou poměrně dobrý) nebyly prequely zas až takový poplivání původní trilogie, kterou už stejně Lucas v Návratu poznamenal, když místo Wookiů použil Ewoky, protože si spočítal, že jejich akční figurky a merch se bude líp prodávat.

              Ohledně over the top politický korektnosti se docela obávám, co se vyklube z novýho Dragon Age.
            • Celej ten Twist kdy se zrodil Vader z Anakina v EP 3 byl stejně stupidní, jako zrod Alienů v Prometheovi/Covenantovi...dnešní tvorba nesahá 40 let starým filmům ani po kotníky...vesměs je to pro slintající dementy co pro sepsání smsky potřebujou slabikář
            • Já ale píšu o Star Wars, nikoliv o těch nových...rádobyepických a vtipných (jéj, Jar šlápl do lejna)
  • Haha...customizace vojáčků tam neni pro porušení canonu (v MP) ale Quarreni jako příznivci imperia (konec Singlu BF2), a nebo ženský StormTroopeři canon asi neporušujou, EA a jejich marketingový kecy
    • TheGGG
      ženský tam začaly cpát úž dávno před hrou...
      • To nerozporuju...je tzo i logický, ale aby byl každej druhej stormtrooper mi přijde ujetý
    • Ženy v imperiální armádě byly, na řadě pozic.
    • Canon, nebo legendu :D tak Phasma se taky musela nějak vypracovat na to kde je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit