Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsetko pekne ale ked vidim zatial ten jediny gameplay ak je to klasicka generic 3rd person strielacka. pif paf, cover cover press action button for cool takedown.
  • Mass Effect? No nevím mě to teda velmi silně připomíná sérii Uncharted, ale nebudu soudit před opravdovým Gameplay záběry.
    • Když jsem nedávno viděl Star Wars epizody 1,2 a 3 tak jsem měl hodně silný pocit že se právě ME hodně inspirovalo StarWars
      • Tak ano, protože Lucas Arts zamítli Bioware hru ze SW prostředí a tak vzniknul ME. (který dle mého názoru "měl" předpoklad postavit se vedle SW a ST série). Ale konkrétně SW:1313 mě velmi stylem hry připomíná Uncharted. Ať už jde o krycí systém, boj na blízko nebo skákání po tom hořícím korábu. Osobně se na 1313 těším, jen doufám, že to bude sandboxová hra. Ocenil bych třeba trošku Saints Row/GTA/Sleeping Dogs přístup.
        • Jack1947
          Jenze ME neni takova zalezitost epickych rozmeru jako prave , Tradice Star wars neni to o spouste postavach je to hlavne o Mladem zacinajicim vojakovy Normandie Shepardovy (no i kdyz jak pro koho ale Shepard se nemeni) A navic SW bylo a vzdy bude o bitvach v lodich ve vesmiru to v ME taky nebylo. (i kdyz je mozne ze to tak vzniklo ale kdovi mne to SW ME nepripomina a Uncharted nvm nvm...)
  • Po tom, co som preskocil FU 1 a 2 to snad bude stat za to. Aj ked by som radsej bral 1st person, ale to sa teraz nenosi.
  • vypadá to velice lákavě , doufám že to bude mít pořádnou kampaň a dobře toho světa pod zemí využijou , prosím !!!!! alespoň 30 hodin single !!!!
  • Star wars nemám zrovna v lásce , ale tahle hra mě zaujala *4*
  • Zajímavě to vypadá né že ne už hlavně tim pojetim,to že se herní mechanismy podobají Mass Effectu bych zase moc neřešil přece jenom jde spíš o akci ze třetí osoby než o klasickou zápletku mezi světlou a temnou stranou síly,ale mnohem více bych se bál toho že se hra bude podobat Star Wars Force Unleashed 2(míním to tak že hrdna hry byl ten největší borec co všem nakopal zadek a to i dokonce těm kteří byli ve filmové hexalogii ti nejsilnější prostě to do světa a příběhu star Wars nezapadalo) a toho se obávám nejvíce.

    Jo a pro Petra Poláčka v jednom podcastu jste naříkal nato že byste na Steamu koupil Knight of te old Republic jedině pokud by tam i druhý díl,mám pro vás doubrou zprávu dneska se zrovna na Steamu objevil.
    • Cypri
      On je tam už druhej díl??? no tak to je jasnaaaaaaaaaa koupě!
      Sice chvíli počkám třeba na nějakou akci, ale tohle musim koupit.
    • sleepless
      No hurá, díky za info! :)
  • Jako fanoušek Star Wars a "lovců" se zcela nekriticky těšíme.
  • Jack1947
    No vypada to docela zajimave, skoro jako by to potichu vykradalo herni mechanismy. Mass effectu treba kryti za prekazkami spis to takove bude a nam nezbyva nez se tesit to je asi tak vse co muzeme v dohledne dobe delat.
    • Gojira
      Já můžu zase tvrdit že Mass Effect vykradl Gears of War co se týče krytí a možná i dalších věcí
      • Jack1947
        NO to kryti bylo asi revolucni od GOw to je pravda no.
    • Co kdybych ti řekl, že Mass Effect nebylo první hrou s krytím za překážkami
    • No chapu ze pro nekoho herni svet zacina a konci Mass Effectem (teda po trojce spis nechapu) ale tohle :D Jinak musim souhlasit ze se clovek ma na co tesit ale buh vi jaky to nakonec bude.
    • a hlavní postava má dvě oči, Bastardi! doufám, že se na ně sesype halda právníků *16*
      • Pokud se najde někdo dostatečně hloupý na to, aby jim to zaplatil... *4*
        • Apple?
          • To je celkem jedno. *4*
  • Kam že mě to zavede? Opravdu až tam..? *1*
    • DeathOnVacation
      Tušil jsem to. Už na prvním videu to vypadalo, že to bude pr*el.
  • radši bych Prey 2 *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit