Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak nějak si řikám to by pozbívalo smysl ne ? protože tahle věc byla udělaná na VR!
    • Problém je s tím, že průnik dvou množin "Star Trek fanoušci" a "majitelé VR kitů" je příliš malý.
      A když má hra příliš málo hráčů, tak z toho nikdo není nadšený:
      a) samotní hráči jsou naštvaní, protože mají problém si zahrát (potřebujete aspoň 4 online hráče)
      b) vývojáři jsou taky naštvaní, protože mají příliš malé tržby z prodeje
      • Jack1947
        Takže ve finále, to byl další pokus co nevyšel.
  • Tak sem zajásal a koupil to teď ve slevě. První co mě naštvalo(ale to je moje chyba - nepozornost), že jsem to koupil na steamu a ono je to vlastně od Ubisoftu, takže si to stejně instalovalo Uplay, ok, ale po 10 minutách hraní jsem požádal o refund a raději doporučím starší Star Trek Bridge Commander, který je o mnoho lepší, přehlednější a hlavně ovladatelnější. Pravda graficky je to docela pěkné, ale opravdu tak debilně krkolomné ovládání to sráží hodně.
    • má to být coop hra, evidentně je to dělané na hraní s kamarady, hrát to sám nebo s ai je nesmysl
      • Tak vývojáři tam přidali "random game", kdy vám to přiřadí náhodné (lidské) spoluhráče, ale víte jak to chodí s Public servery: kvalita hráčů je katastrofální *11*

        K tomu krkolomnému ovládání: ono je to stavěné tak, aby člověk musel komunikovat přes mikrofon s ostatními, aby se vůbec někam dostal:
        třeba slot Engineer musí ovládat přesměrovávání energie, ale vůbec nevidí, co se děje s lodí a jeho jediným zdrojem informací je hlas spoluhráčů!!!

        Prostě to chce aspoň 3 kamarády na to, aby si člověk pořádně zahrál (ani 2 hráči prý moc nestačí, protože AI je prý nic moc.
  • To je jako bych provozoval kino kde by sice hrál zvuk, ale nepromítalo by se. A dělal tomu reklamu, že je to revoluce.
  • "Fedarace" ;-)
  • karlman.hajsky
    A o čem že to vlastně je? Má to i nějaký hlubší smysl než jen hraní si na pobočníka vesmírné lodi?
    • Některé hardcore fanoušky asi baví role-play typu:
      A: "Zapnout štíty!"
      B: (stiskne tlačítko a pak odpoví) "Štíty zapnuty, kapitáne."
      • karlman.hajsky
        No to je mi jasný, ale má otázka spíš měla znít tak jestli to nabízí i něco navíc. Příběhovou kampaň to jistě nemá, má to tedy alespoň nějaký cíl?
        • Kampaň to má. Ale ta kampaň je poskládaná z různých misí, jejíchž obdoba se da najít v "random game" (3 hlavní herní typy misí: defend, rescue, research)
  • no výborně, k čemu nám bylo hrát v uniformách Federace, když na sebe ani nevidíme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit