Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by to fajn kdyby to bylo samostatně a ne s novou sračkou.Battlefield na hrad!
  • Jako kdyby celou dobu dělali něco jiného než napáchali nové textury na starou hru.
  • Som sa dosral eště raz.
  • Popravdě dopadne to úplně stejně jako předělaný mapy v Battlefield 4 je to graficky hezký ale starý verze byli mnohonásobně hratelnější a zábavnější *7*
  • Bóže, proč rovnou neudělají remaster všech tří MW dílů? To bych pak za dvacet liber možná bral, ale jen takhle nejlepší díl hodit do lepšího grafickýho provedení a to jen za předpokladu, že si koupíte Infinite Spaceship Battles Warfare? Activisione, trapný. Hodně trapný. *6*

    Ale mééh mééh si to stejně koupí. Vím to, protože budu nejspíš jeden z nich. *5*
    • Za 20 sa to predavat nebude, ale za 80 spolu s iw.
      Ber to ako bonus. Mozes si zahrat nove cod a k tomu aj klasiku. Spustis si to naco mas zrovna chut
      • OPenetrator
        Někomu je treba z novýho CoD na blití.
        • Nekomu.
          Mne to pride divne ten hate.
          Ty vole zas nove cod, paneboze vesmir, rakety, mars.
          To je kktina.
          Asi to je nazor cloveka ktoremu je na bliti. Neustale sa pcuje do cod a predaje hovoria o najuspesnejsej znacke historii.

          Mna to laka viac ako aw a bo3 ktore ani teraz niesu zle hry a mp je zabavny
          • Jídlo u McDonalda je taky světově úspěšné...
            • A je pohodlne rychlo dostupne v kazdom vacsom od.
              Tak ako je cod pohodlna rychla zabava, a kvalitu typu arma masy nepotrebuju.

              Lebo sa chcu rychlo zabavit a ne riesit nejake dvojhodinove pochody lesom
  • Tak jo. Graficky to vypadá lépe. Dejme tomu max. 10 euro a šel bych do toho. Ale grafika není vše.
    Klidně by mohla zůstat stejná. V akční hře stejně nemáte tolik času si toho všimnout. Doplnil bych zničitelnost prostředí, lepší inteligenci nepřátel, větší rozlehlost a tím i volnost pohybu.
    • pak už se ale nebavíme o remasteru
    • Tak hej ale zas uspesna hra si zasluzi redizajn.
      Aj cs go sa hraje uplne rovnako, ale proste to na prvy pohlad nevyzera ako prehistoricky kusok z dob hl1.

      Pribudnu nejake nove ulicky, otvory, priechody v mapach a celkovo to bude dychat lepsou atmosferou a bude oto online fps na dalsich x rokov.

      Premna super, zhram si verziu aku chcem a na aku mam chut. Aj iw bude urcite zabavny
  • Tak tohle je aspoň remaster, kterej má smysl. Někde jen nahodí lepší textury a sbohem. Ač CoD rád nemam, tak za tohle jim tleskám.
  • Kinet1c
    posledne dobre COD, znovu zahrame v krajsom, aj ked ja osobne s originalom nemam ziadny problem co sa grafiky tyka, podla mna stale vyzera dobre na 9 rocnu hru :D
  • Celkem ty lidi co na tomhle pracovali lituju:) Jen brát starý věci a upravovat je, je strašná nuda.
    • Ani ne. Mas predlohu, aspon si vyhrajes s detaily a premyslis, co by slo udelat jeste lepe a soude podle screenu tam maji zmeny i v level designu.
    • Proč? Dneska jsou AAA hry maximální byznis, je to zaměstání jako každý jiný - dostaneš zakázku a tu vyrobíš. Na tvůrčí práci nebo nějakou inovaci už se nehraje.
      • Já to chápu, ale jako zaměstnance by mě to sralo. Jako mě to občas ere u mě v práci, když tu mám něco po někom upravovat a předělávat.
        • za tech par desitek tisic mesicne, by te to myslim nesralo
  • To mi připomíná, že CoD jsem hrál naposledy v roce 2007. Přišel jsem mezitím o něco? :)
    • O stupidní kropení nemehel v koridorech *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit