Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak jste prisli na to, ze to bude MP? Neni to pravda. Bude tam online feature, ale zadnej coop ani MP to nebude. Kdybyste si poradne precetli a prelozili rozhovory, tak nenapisete takovej blud.
    • To je mi ale novinka, co-op byl potvrzen ve zpráve od Daniel Bissona tvůrčího ředitele viz. "Myslíme si, že fanoušci budou potěšeni. Poslouchali jsme jejich přání a dodáme jím tedy nové multiplayerové režimy o kterých budeme hovořit ale až později. Necháme, aby vaše představivost byla divoká. Nicméně zapomeňte na vyvražďovací mupltiplayerový režim ze hry Tomb Raider v roce 2013. Tehdy to byl jen pokus."
  • Multak v 2013 byl v podstatě o tom že kdo první zakempil nepřátelskej spawn vyhrál. Tohle bude zase sranda.
  • ten zatnutý palec a ruka na obrázku je špatně, pokud se chcete trefit, necháte ruku uvolněnou, proto se po výstřelu olympionikům vždycky luk zhoupne, nejhorší je svírat to křečovitě jak pyj před ejakulací, nezrefíte nic, měli by vyhodit concept artistu
    • Tak v Gran Tursimu například držíte volant jako když jedete lážo plážo projíždku ale ne vůbec jako závodník bojujcí o každičký metr na trati a o každičkou píď sekundy. U TR je hodně takovýchto věcí, třeba v Rise je Lara jednu chvíli uvázaná v zadu na sedáku. Obecně ale víme, že lano se zacvakává na expresce vždy vpředu, protože když spadneš, musíš být čelem ke stěně. V té hře je takovýchto drobností více.
    • Ještě, že ty do toho nemůžeš fušovat. Ani bys nevyhodil tu správnou osobu XD. Ale i tak děkujeme za lekci lukostřelby.
  • jindra.veliky
    hra sotva oznamena a uz ohlasujoi takovy dlc, typickej priklad toho, kdyz se ze hry neco vyjme a da schvalne do dlc

    musi Laru pekne podojit za...
    • JamesFaith
      Nebo si někdo možná dokáže naplánovat práci na víc jak týden dopředu?

      V dnešní době, kdy už jsou DLC běžná věc, snad někdo dokáže naplánovat malé rozšíření bez toho, aby něco vysekával z hotového. Kolik asi potřebují času na vymyšlení jedné hrobky, když už mají vyzkoušené mechaniky z hlavní hry? Víkend?
      • Přesně tak. DLC může být jen naplánované dopředu. Osobně to považuju za ok, hráč prostě ví, co předem tak nějak dostane a za co se bude připlácet a podle toho se vyjádří, nejlépe svou peněženkou.
        • Jack1947
          To je pěkná blbost... oni to už mají všechno předem připravené ale oznámí to radši s předstihem nejlépe před vydáním hry aby si zajistily potřebný počet před objednávek. O hráče jim samozřejmě až tak nejde. Money first.
    • Souhlas. Byť je to smutné, s touhle praktikou jsem smířený. Pořád lepší, než loot boxy a podobné kraviny.
      • No já se s tím teda smířit nehodlám. V takových případech neexistuje žádné menší zlo, ale pouze zlo...
        God of War ukázal, že to jde...
        • No, jelikož Season pass má dnes téměř každá hra (tedy AAA hry to mají už skoro všechny), tak to za chvilku nebudete mít co hrát. Tuhle praktiku dnes bohužel praktikuje kde kdo :/.

          Když se pak rozhoduju o koupi, koukám spíš na to, co ten season pass obsahuje a podle toho zhodnotím, jak moc to vývojáři přehnali. Tedy těmto hrám ještě šanci dávám, zatímco EA už bojkotuji několik let, hodlat se k nim nevrátím a zjistil jsem, že mi ty jejich "hry" vlastně neschází.
  • Kompost
    archeologicky si budu navzajom pri lezeni do kopca podopierat zadele? multi qte? shut up and take my money...
  • tak doufám radši něco jako Endurence v Risu
    • Jack1947
      DOufám že to nebudeasynchronní jak PVP v dark souls...
      • já spíš doufám že to nebude jak v Tomb Raideru 2013, kde vlastně díky mrtvému multáku, nejde hra dohrát na 100% v achievmentech.
        • Jack1947
          Každá hra která potřebuje na dokončení internet je naprd.
  • Jack1947
    Hlavně když to nebude royááll *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit