Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chrono Trigger nic nezachrání. U mě má pověst legendy nezaslouženě. Je to dobé rpg když máte doma jen 16bitovou konzoli.
  • Tahle hra je dneska podle mě graficky snesitelná jen na 3DS a na mobilech. Na dnešní velké monitory to už není, jsou prostě moc velké a pixely jsou tím pádem taky moc velké.

    Škoda, že zabili ten fanouškovský remake, ten vypadal krásně.
  • Fuj tajxl.... vim, že tady se to nenosí, protože se zde schází výběr intelektuálů, kteří vyznávají nekonvenční styl oblékání, vyjadřování, manga tvorbu a vůbec mají takový zajímavý světonázor, ale ta vizualizace je prosím co? vysvětlí to někdo nezasvěcenému?

    To je nějaká digihra ze začátku 90. let? jsem ročník 1987, vyrostl jsem na Amize, ale tenhle omalovánkovej rozplizlej prasečinec nějak nedávám, a to jsem viděl jen pár sekundovej preview s ukázkou hry *13* ....nad timhle se fakt může roztejkat heterosexuální, dospívající/dospělý evropan s alespoň trojciferným IQ?
    • Tak mi řekni, co mám teď na sobě, když to umíš poznat takhle na dálku jen z pouhého příspěvku na fóru *1*
      • to si přece nemusíš brát osobně, to byla narážka na gag Perryho a Kellyho z Klubu sráčů, protože si ve své omezené fantazii neumím představit, že to hraje někdo jinej než asiat nebo imbecil (neberu to jako nadávku, je to lékařský termín)
    • Ano, je to hra původně z roku 1995. A ehm.. jak to jen říct a neurazit... chtělo by si přečíst celý ten článek. Ten o té "rozplizlosti" pojednává.
      • 2 Baf

        ok, díky za vysvětlení, znám název, ale ne samotnou hru :-) článek jsem nečetl, jen klikl na video a dostal epiletickej záchvat
  • Vondrss>> Tohle není poprvé. Stačí kouknout na steamu pod komentáře starších FF a dalších jrpg. Skoro vždycky něco ojebali.
  • Ahoj lidi....nechápu to.....udělají chybu....a hned jsou špatný??!!!! Kolik udělali her....zamyslete se.....ježíši.....bože.....stane se.....
  • Přitom by stačilo zabalit dohromady SNES emulátor + ROM
  • Pokud to opravdu opravi, tak kupuju. I kdyz me tim zmrsenym portem nas*ali radne...
  • Pozdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit