Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Lol kupuje , to bych nikdy nepochopil.

  • unicz

    Tady se jedná o úsměvný příklad. Ale na Google Play nebo na Windows Store je to pro mnohé vykuky cesta k obohacení se....

  • TheSuffering

    Což jen potvrzuje inteligenci hráčů všech těch battle royale titulů.😂

  • Inquisitor

    Jo za blbost se platí. V tomto případě dokonce dvakrát.

  • KronosDeret

    😂 to je boží. Teď mě fakt mrzí že neumím Čínsky, ty komenty musí stát za to.

  • Ked si niekto pomyli F2P hru s platenou, tak tomu niet pomoci...Toto je priklad konzumneho sveta hracov. Mainstream kupuje hru podla mena, nevyhladava informacie, nesleduje vyvoj, neriesi recenzie.... staci ked zo hra jeho oblubeny streamer.... 

    To sa necudujem, ze Far Cry je zase na cele UK rebricka a COD sa predava kazdy rokom vynikajuco...

    • Rejsek

      Kdyz uz mluvis o tom FC, videl jsem ted na YT pekne srovnavavi video FC5 s FC2. Starsi dil byl horsi snad jen v grafice. Jinak detaily ( fyzika, umirani, animace, AI a mnoho dalsiho) uplne na jine urovni, jak FC5. Ten vedle toho vypadal jak totalne plytka srajda, co se mohla chlubit fakt jen tou grafikou. Doufam, ze v budoucnu se studia vic zameri na remastery starejch pecek (viz RE2). 

  • SalemCZ

    Projevilo se to i prodeji Army? Přece jen Arma 3 má datadist Apex

  • uher

    Tak na lidské hlouposti se nejlíp vydělává 😀

  • ha! Já si toho na Steamu hned všiml, a přišlo mi to podezřele vysoko v současných prodejích! 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit