Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Prečo sú recenzenti takí odvarení zo Salmon Run? Však je to po každej stránke nedotiahnutý kooperačný mód...
  • maros.goc
    tak ja dávam hre 7/10 ...ako keby to bol len datadisk k jednotke ...singleplayer je veľká nuda...salmon run sa dá hrať len niekedy čo je neuveriteľne zvláštne rozhodnutie....strašne dlho trvá kým sa nazbierajú hráči....nedá sa vyjsť z lobby a čakanie niekoľko minút je veľká nuda ....nedajú sa zmeniť zbrane a vybavenie v lobby ....
    • 0011
      Pro spoustu lidí včetně mě je to jako nová hra, ale v multiplayeru se pozná kdo má nahranou jedničku. Jinak míření gyrem z toho dělá potešení hrát a dá se na to velice rychle zvyknout, i když se ovládání chová jinak než v nové Zeldě, nemám nahráno ještě moc hodin protože práce, ale z toho co jsem tam zatím strávil 8/10.
      Singl není špatný ale takle hra se kvůli singlu nekupuje. Největší škoda je že to nepodporuje lokální multiplayer formou splitscreen, ale chápu že pro ně v kompetetivní hře byl na prvním místě framerate, který se v aréně nehne ať se tam děje cokoliv pod 60fps, což je na hybridní konzoli velký úspěch.
      Jinak v lobby zbraně měnit jdou, tlačítkem + a najít spoluhráče mi snad nikdy netrvalo dýl než pár vteřin, ale mohlo to být tím, že splatoon hraju jenom o víkendu
      • maros.goc
        jj zbrane hej, myslel som predovsetkym na vybavenie ....mne na S2 stve najviac to, ze je to velmi podobne jednotke ...
        • 0011
          Myslím i vybavení jde změnit tím samým tlačítkem. To chápu, že když si hrál jedničku že to vnímáš jinak, ale z toho co nintendo na switch vypouští dává najevo, že cílí hlavně na lidi, co buď wii u vynechali nebo je switch jejich první konzole od nintenda, tohle se časem zlepší, ale pro majitele původního wiiu bude první velká exkluzivní hra na switch bohužel až mario a xenoblade, a kdesi v budoucnosti metroid, pokémoni a fireemblem strategie, z té nejbližší budoucnosti se nejvíc těším právě na xenoblade chronicles 2, protože jednička byla fantastická a to i na 3DS, tahle hra mě přesvědčila k rozhodnutí, že si koupím další příští velkou konzoli od nintenda, wii u jsem si kupovat nechtěl a nakonec jsem dobře udělal, protože bych byl akorát naštvaný po koupi switche že mi vycházejí porty, pokračování nebo remastery a štvalo by mě kupovat si mariokart splatoon a pokken znovu na novou konzoli, na druhou stranu za remaster xenoblade chronicles x bych se vůbec nezlobil *1*
          • maros.goc
            V loby sa nedaju zmenit zbrane ani vybavenie, myslim vtedy ked cakas na hracov ...a ani vyjst z toho sa neda ...to je hrozny fail ....
            • maros.goc
              ja som čakal aj 5 minút a niekedy sa zápas ani nezačal..
            • maros.goc
              to je blbosť nakoľko v Mario Kart 8 sa dá vymieňať veci aj keď už len čakáš na súperov...Splatoon 2 je plný divných rozhodnutí
            • když čekáš na hráče tak ne, ale po dohrání zápasu se můžeš vrátit do loby a zbraně vyměnit, já chápu proč to tam nedali takhle bys čekal na lidi než si rozmyslí vybavení, kdežto takhle si pohromadě s hráči, kteří jsou připravení rovnou hrát, zatím jsem na spoluhráče nejdýl čekal cca 10 vteřin
          • maros.goc
            na Switch asi vyjde Xenoblade Chronicles X ako sa nechal pocut reziser ze uvidia ...ja dufam ze to bude pravda, lebo ta hra na Wii U proste trpela..zasluzila si omnoho silnejsi hardver....inak je to skvela na prieskum orientovana hra s hlbkou o akou si neda zdat 90% inych hier ...na XC2 sa tesim lebo to zase bude na kontrast pribehovejsia hra nez X :)
  • Tak tohle vím že si na 1 000 000 procent na ps4 nekoupim.
    • hahaha to mě dostalo po ránu *1*
  • jamar28
    Prosím vás, to už mě zajímá delší dobu - na jaké nastavení hry vlastně recenzujete? Vždy na maximální grafické nastavení? Nebo je to individuální? Docela by bodlo to do každé recenze uvést. *4*
    • jestli myslíš rozdílnou kvalitu screenshotů tak hra má dynamické rozlišení kvůli udržení stabilního frameratu, jako to měl třeba doom
    • kde prosimte na konzolich nastavujes grafiku? dekuji za odpoved
      • Paulcz
        Amatér, nepoznal 4k a 60 FPS :)
      • jamar28
        Aha, ono je to na konzole, tak nic, pardon. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit