Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dishonored jedna byla bomba která překvapila nikdo to nečekal niní ovšem očekáváme minimálně stejnou hratelnost

    a o tom vykosování tohle je stealth akce pokud chceš vykosovat kup si call of dutty nebo něco jiného
  • Tato hra se mi vůbec nelíbila, vyhozený prachy :( stejnou chybu znovu neudělám ...
  • Loneck
    Ted zrovna Dishonored hraju poprve a je to super. Nekolikrat jsem si vzpomnel na Thiefa, treba kdyz jsem slysel straze neco mumlat nebo jsem byl tichym svedkem zajimave komunikace dvou fanatiku.
  • Hlavně ať si dají záležet. Jednička byla jedna z nejlepších stealth her; her, kde jste si mohli vybrat svůj postup, se skvělým level designem, krásnou potemnělou stylizací a výbornými herními mechanikami.
  • TheGGG
    jj, todle byla dobrá řezničina, sem to tam vždy všechno rozsekal a rozstřílel.
    • Jack1947
      Přitom o tom ta hra vůbec nebyla a přestřelky a souboje na tělo bylo spíše trestem než aby z toho bylo nějaké uspokojení.
      • TheGGG
        jediná hra, kde je trochu dobře zpracovanej šerm a já se budu plížit?
        • Jack1947
          To tam ani nešlo skoro, ovšem narozdíl od jiných her je ta možnost a beztak většinu času jen utíkat není tolik zábava...
          • TheGGG
            stealth je nuda, nedám 1 000 kaček za hru, abych si pak ani trochu nezafajtil. V posledním Hitmanovy sem to taky vždycky všechno vykosil a byla to bžunda.
            Ratatatatatata
            • Jack1947
              Šak bude, a to je dobře.
            • TheGGG
              Ne.
              Jestli chceš stealth běž krást do sámošky rohlíky.
            • Jack1947
              To mně mrzelo že to vždycky sklouzlo v posledním Hitmanu k vykosování... přeci jenom by to chtělo i ten stelt ne.
      • Krescz
        ano, protoze hry jsou TREST *6*
        • Jack1947
          Tak tady to přineslo více problémů než užitku jinak masakry nebyli zlý ale umění bylo se jím umět vyhnout. *3*

          Některé hry jsou trestem viz. WD dokonce u některých her jsem se např musel přemáhat a jiné prostě vzdát.
          • Krescz
            umeni je uplne neco jineho...me to rikat nemusis ja to projel 2x a pokazde jinak
    • Krescz
      jojo...libil se mi ten zvuk kdyz jsem nekoho propichoval....takove uspokojeni( ne ze bych byl psychous)
  • RangerCZ
    V minulé hře mi chyběli u vojáků muškety, doufám že je tam přidají :D
  • Jack1947
    Jsem rád, ta hra byla parádní a pokračování musí bejt ještě lepší.
    • Ristoro
      V mnoha případech bývá dvojka zklamání, ne-li propadák.
      • Jack1947
        Doufám že ne, byla to jedna z mála her u které jsem málem zlámal hůl a nakonec dopařil celé jedním dechem. DLC i skoro 2 ( kvůli chybě nedopařil). Takže pokud bude 2jka na podobné vlně sem s tím.
        • Ristoro
          Jo mám stejný názor. Hra mě nijak moc nelákala, ale když jsem to zkusil, dohrál jsem to 3x i s DLCčky.
          • Hehe, měl jsem to stejně, znal jsem videa a screenshoty s pro mně podivným vizuálem a nikdy se o tu hru moc nezajímal, pak mi kamarád Dishonored doporučil jakožto milovníkovi stealthu ... Zkrátím to - DSHNRD jsem s jeho chytlavým a poutavým a přitom tak primitivním příběhem o zradě a pomstě ;) dohrál 3x po sobě včetně Knife of Dunwall a Brigmore Witches. V kuse. Ten svět mě tak bavil, že jsem ho nechtěl opustit. Poprvé zahráno na totálního tichošlápka alias low chaos, podruhé všemi možnými způsoby všechno pozabíjet alias high chaos ... no a pak jsem si to zahrál ještě jednou pro pár achievementu jako Clean hands, Ghost atd. atd.

            Nejsem si jist, jestli se v případný dvojce obejdu bez Corva a Dauda ;) ... ale tak snad jo, už aby to bylo! :)
          • Jack1947
            Příběh přitom nebyl nic světoborného, ostatně jako néé moc výrazné postavy. Stelt taky nefungoval nejlépe. Přesto to mělo něco co chytilo nepustilo jen tak... takovýých her at je víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit