Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WhySoSad
    To je hrozný. Letošní Assassins Creed, letošní Call of Duty, letošní Battlefield, letošní Splinter Cell, letošní... Už mě ti pokračování těžce nudí...
    • SC: Blacklist vyšiel 4 roky po Conviction, tak neviem prečo ho tu pletieš.
  • ja nehrál žádnej díl. chci se zeptat fanoušku - je to neco jako hitman v stredoveku, že mate nejakej cíl, ten zabijete a pak se vyparite v davu? tedy svym zpusobem novej typ stealthu, jak to puvodne propagovali? nebo je to vic rubačka nebo si mužu vybrat
    tady čtu že nejlepší byla jednička ale co jsem tehdy četl diskuze byli reakce dost rozporuplne
    • Ani náhodou. Tahle hra není stealth a nikdy ani nebyla. V prvním díle si hra hrála na stealth, v dalších už se zcela přetransformovala do akční slátaniny. Bojový systém je neskutečně casualní, mise jako přes kopírák. Tahle hra si zaslouží primát za nejmenší počet inovací v dějinách herní série.
    • vlastik.plaminek
      Jednička má nejvíc "stealthu", ale hratelnostně je nejnudnější (točíš dokola asi 5 typů úkolů).
      Eziovská série ubrala na stealtu, ale mise jsou variabilnější a kvůli postupu nemusíš dělat nudné vedlejší úkoly. Navíc tady funguje splynutí s davem všude, kde je dav a ne jenom se skupinkou mnichů.
      Trojku jsem nedohrál, protože mě neskutečně sral hlavní hrdina a BF nemá cenu s mojí sestavou ani instalovat.
    • Tilwaen
      Jednička asi nejvíce splní ten pocit, který tu popisuješ. Máš za úkol zabít určitý cíl, ale pro to, abys to mohl udělat, o něm nejdříve musíš zjistit nějaké informace - kde se bude nacházet, co dělává, nějaké tipy, ... Poté, co ho zabiješ, následuje celkem hektický útěk městem, kde se sice nakonec musíš ukrýt, ale je to takový steatlh-nestealth. Rozhodně od toho neočekávej nějaké promakané schovky - prostě třeba sedneš na lavičku mezi dva lidi a budeš doufat, že si Tě stráže nevšimnou *1* Ke konci už to sice začíná být trochu repetitivní, ale hra má krásnou atmosféru.

      Líbit by se Ti mohla i dvojka, ale tam už jsi byl mnohem větší řezník než v jedničce, a další díly zkázu iluze assassina dokonaly úplně; ve trojce prakticky nejde hrát nepozorovaně, hra Tě stále svádí, abys mezi hordu stráží prostě skočil, zatočil dvakrát tomahawkem a všechny rozsekal na kousíčky. Čtyřku jsem nehrála; ze všech stran sice zní, že je dobrá, ale spíš kvůli lodím než tomu, že by sis připadal jako nějaký stealth assassin.
      • dik za reakci. jo to jsem četl že tomu vytykali repetitivnost, a ten cil zabijete jak? normalne zbrani nebo jsou tam i jine možnosti treba mu otrávit jídlo a pod.
        • chladas
          jen zbraní maximálně od snad dvojky si můžeš vybrat jestli ho zastřelíš/zapíchneš
  • Tímhle si mě může Ubi opět dostat na svou stranu, protože poslední Black Flag mě dost zklamal. Francouzskou revoluci jsem koneckonců čekal jako datadisck pro trojku (podobně jako Brotherhood), takže jsem za to opravdu hodně rád a těším se :) Ještě by to chtělo hlavního hrdinu bez té kapuce, která už od dob Ezia vypadá jako pěst na oko, a mít při běžném pohybu mezi lidmi ukryté střelné zbraně, třeba pod pláštěm, případně mít možnost zbraně libovolně odkládat.

    Hlavně doufám, že se do hry vrátí interiéry, jestli mi zpětně něco v nedostižné jedničce hodně chybělo, tak především ty prolézačky v chrámech nebo podzemí.
  • No, Paríž mám prelozený z The Saboteur. Ale medzi druhou svetovou a VFR bude asi celkom veľký rozdiel, takže uvidíme. Skôr som dúfal v to Japonsko. A nemá výjsť tento rok ešte jeden Assassins Creed ? Ten z Mordoru *1* ?
  • Francouzská revoluce - proč ne. Ale dopředu je jasné, že hašašíni budou na straně rebelující komunistické chátry. Chjo... *7*

    Pak nám zbývá ještě revoluce v Rusku, kde by mohli asasíni vraždit Romanovce, případně Kambodža, kde by se asasíni krásně výjímali v řadách rudých khmérů...
  • Japonsko! (pořádně promakané)
  • Ja chci Japonsko samuraje atd. a vychytat animace, uz dlouho je to porad to sami. Stejne jako CoD proste dojna.
    • Ristoro
      Ale my, fanoušci assassina, chceme pořád to samé: charizmatický hrdina, evropská města, plížení se do velkých zámků a hradů, atd... Do Japonska ať raději ani nelezou, protože to by nedopadlo dobře.

      EDIT: Nemluvím o herních mechanikách, ty by se samozřejmě mohly konečně popohnat dopředu, hlavně soubojový systém.
      • Přésně. Konečně charismatického hrdinu, který to má trochu srovnané v hlavě, typově Haytham Kenway. Naivní jelimany bez špetky vlastního rozumu a vtipu, jako tarzan Ratonpokémon Connor už raději nikdy neopakovat... stejně tak, jako nudná provinční městečka a divočinu...
  • Amylee.Anderson
    Návrat k velkému městu, to si nechám líbít, ale Black Flag jsem ještě nehrála, tak nevim, kam se ten příběh řítí... :)
    • obycejna piratska novela s AC1 to ma spolecnej asi jen nazev...
    • riti se do riti
  • ja bych uvital nejake starsi obdobi. egypt, babylon, nebo treba navrat do rima za vrcholu rise rimske :)
    • Colby.Sawyer
      Naprosto s tebou souhlasím hlavně starověký Egypt nebo antické Řecko/Řím a také by mě lákala Asie (Japonsko, Indie) určitě je mnohem zajímavějších míst a historických období než běhání po lesích při válce za nezávislost jako v ACIII.
    • ja bych uvital, kdyby uz zadny dalsi dil nebyl :) stejne uz to s puvodnim konceptem nema temer nic spolecneho, teda az na nazev assassins creed
  • Super!! Velká francouzská revoluce je moje oblíbené období a jeden z nejzlomovějších okamžiků lidských dějin. AC z tohoto období jsem si vždycky přál, ale potom co spousta lidí volala po Japonsku nebo Egyptě, jsem myslel, že se nedočkám. Upřímně doufám, že nás nějaký vtipálek netahá za nos
    • význam VFR se hodně přeceňuje...
      • Spíš se idealizuje
        • Obojí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit