Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně nevim, proč by na nějakym diplomatickym jednání byli všichni v plnej zbroji s přilbama z kterejch sotva vidí *15*
  • Ahoj, chtěl bych se zeptat někoho zkušenějšího zda se v Emperor edition vyplatí mít a udržovat vazaly (protektoráty) nebo je lepší frakci třeba vymýtit než si ji podmanit. Jde mi o to, zda je Vazal oproti předchozím dílům opravdu loajální a neobrátí se v průběhu hry proti mě...

    Díky moc
    • rekl bych ze na vetsi obtiznost urcite casto se mi stalo ze mi zachranily zadek
  • Historicky přesné jako vždy? Viděl jsem dobře hradby ve Spartě? Formace, které je historicky nepřesná apod.?
  • Už se těším na DLC s názvem Wrath of Dolní Lhota kde to v kampani založené na historických událostech natřeme Horní Lhotě.
    Dle informací dobře informovaného zdroje nás čekaji nejen nové jednotky jako třeba vrhači půllitrů nebo pěchota s vidlemi ale i přepracovaná diplomacie kde jako starosta budete moci odvolat celé zastupitelstvo a zkoupit pozemky v okoli obce
  • Vojta_Ilavsky
    Kam se na tohle třístovka hrabe. *12*
  • Jak spolu souvisí ten film a Peloponéská válka kromě toho, že v obojím se objevují Řecké městské státy? *13*
    • tomocz
      Spíš jde o styl toho videa, které je sestříháno tak, aby evokovalo 300, viz. scéna s házením oštěpu.
      • Magister_Peditum
        300 má s peloponéskou válkou hodně společného...
      • Pilgrim66
        Kdyby to autor nezmínil, tak by mě to asi ani nenapadlo.
        • tomocz
          Mě taky ne... jen ta scéna s tím oštěpem je fakt poznatelná, ale jinak... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit