Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cNNk

    No uz se tesim, az nam bude google urcovat, ktery hry pro nas nejsou vhodny. Dokazu si zive predstavit, ze po par letech nejakej vyvojar neco placne na soc. siti a jeho hra razem zmizne ze seznamu a uz si ji nezahrajete. I kdyz ono dneska udelat korektni hru neni vubec snadny - ac vypada digitalizace jako velkej open world, pripada mi, ze se stejne uzavirame do cimdal mensich bublin predem urcenych koridoru.

    • Nerozumim ktera hra by mela mizet? Mas tady Wolfenstein, kde se zabiji nacisti. Mas tady doom, kde se zabiji demoni. Mas tady Battlefield, kde se zabiji lidi - vojaci. Zabiji se a normalne je to povolene, to je myslim si dost velka svoboda ve hrani. Korektni by bylo zakazat vsechny strilecky, kde se zabiji, aby to nevzbuzovalo v lidech zvrhle sklony.

  • Hele lidi jak to STADIA bude fungovat? To bude v cloudu počítat grafiku a posílat data přes internet? To bude muset být velká proustnost nebo jak technicky to bude zobrazeno na starým železe? Jak si na starým kompu jak prezentují, zapařím nového dooma eternal?

    • twicer

      koukni na googlu na Vortex cloud gaming

  • Ahoj redakce, díky za zajímavé video. Osobně mi to přijde jako sharování dat do cloudu. Já osobně mám radši, když všechno mám pěkně u sebe na PC než někde v cloudu.

  • SalemCZ

    Tak než se epic rozjede tak tu bude Stadia a pohřbí ho.  Super :D

  • Nevim, jestli jsem nadšenej nebo vyděšenej. Tohle je ... šíleně monopolizující do rukou googlu.

    • SalemCZ

      Tak MS bude mít taky něco. Tak monopil možná nebude díky tomu.

      • a bude mít MS tu omáčku? Ono streamování her je jedna věc. Ale to sdílení save statů, přímé streamování (čau čau Twitch) či možnost se jedním kliknutím připojit do hry, nedejbože nástroje pro vývojáře a AI a multiplayer a další věci, co jsem zapomněl. Tímhle překvapili. Je to mnohem víc než jen stream her.

        • SalemCZ

          tak otázka jestli to vývojáři budou podporvat 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit