Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten komentátor je rychlá náhrada, psali to na facebooku a na svých stánkách - normální komentátor byl (je) v nemocnici a nemohl namlouvat. Tak klid *5*
  • calwin
    no nene... takto to teda nejde... ten komentár je vážne hrozný...
  • Ten novej komentátor zní trochu jako Ernesto Čekan, kterej v Dexterovi dabuje Batistu, nebo ve Spartakovi Barcu. Ale není to on...
  • zipp
    Expert na diablo... Mapa v Diablu 2 se nepřegerovala při vypnuti a zapnuti hry... ale jinak s jeho nazorem souhlasim.
  • ja jsem moc nepřispívám protože tu většinou lidi píšou kraviny, ale dnes se musím opravdu přidat a říct že máte pravdu. Komentátor je fakt nejhorší co jsem kdy slyšel. Děs a hrůza *16*
  • Nový komentátor je otřesný, nevím co je, starý byl v pohodě...nebo to nechte všechno odříkat Tukana a je to.
  • co máte furt s nějakou bětou,vždyť je jak almara.
  • jako by mi prodával pastu *6*
  • No co tohle bylo to snad byl jen nakej vtip hruza!!!Na recenzi Dtrojky od Replay sem se hodne tesil ale tohle to trhalo usi a ve vysledku se clovek ani nic nedozvedel zatim nejhorsi video recenze co sem kdy slysel opravdu... jinac Dtrojku hraju porad mam nahranej 90h a porad to neprestalo bavim!:)))
    • smejki
      do sbírky hrůz doporučuji i videorecenzi D3 na českém eurogameru
      • někdo by jim měl říct, že takhle se točí lets playe prachsprostě obyčejné a ne recenze
      • Presne tak. Tomu "recenzentovi" bych zabavil mikrofon a vratil mu ho az na konci skolniho roku.
  • Ten "vypravěč" by se měl naučit mluvit alespoň trochu jako Lukáš Grygar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit