Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1:10 toho videa, aaaach, luxus! :) hrávam len Flat out 2, chcelo by to niečo nové. BeamNG je len simulátor fyziky ako bolo už napísané, žiadne plnohodnotné hranie, žiaľ.
  • Jáááj, toto musím mať.
    Po tak dlhom čase zase deštrukcia. Nechápem vývojárov že sa toho niekto nechytil skôr a nevyužil tú dieru na trhu. Pokusy boli. Ale trápne. Chcem veriť že teraz sa to podarilo minimálne ako FlatOut II.
  • Konečně hotovo :) ... od prvního FLAT OUT jsem nenašel kvalitní závodní hru kde by šlo auto zrušit. Krom prvního dílu GRID. Nic proti ostatním ale arkady kde si auto nepoškodím ani když narazím čelně do betonového sloupu pro mne prostě nejsou.
    • BeamNG :D
      • Ristoro
        To je jen simulátor fyziky. Na dívání pěkné, na hraní nuda.
        • Zkus si v tom dat rally. Je to sice "simulator fyziky" ale protoze to rozhodne neni jen "simulator fyziky" pri bourackach je v tom rally uplne perfektni. Kam se hrabe Dirt. Ale urcite by to jeste chtelo malicko dopilovat zvuky a particle efekty.
  • nojo dal jsem za to ty prachy pár msíců po uvedení na steam, pááč Flat Out srdcovka, předtím teda Destruction Derby!!!!!! no to byla hra, když jsem byl malej cucáák :-) jenže teď dobrý no, uvítal bych k tomu modelu poškození, ještě model zasírání aspoň.... njn nic extra to není ale rozmlácená auta vždycky dobrýýýýý ;-)
  • MickeyMutant
    Běžte s takovejma nadpisama... k šípku.
  • ucho
    14. června se ze současných 35 eur stane 45 eur a do konce roku to bude 25 eur...
    • do konce 25 a na konci 15 *15*
      • Xmas sleva bude ta za 15-20euro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit