Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    Trojanová má naprostou pravdu ohledně netflix zaklínače, taky jsem koukal, kolik lidí to fanaticky miluje a uctívá jak seriál desetiletí... já chápu, že je hlad po fantasy, ale witcher serial je prostě strašná slabota

    • Ilusiveman

      Lol. Kdo je Trojanová? A Co ti je tolik do toho, co uctívají druzí? 

      Ajo. Ty vlastně nemáš sebeuctu a pocit vlastní hodnoty. Neznáš. Potřebuješ cítit sounáležitost s hordou a hlavne, aby i ostatní o existenci totálního názoru věděli, jinak by ses sám sobě ztrácel před očima. 

      Jinak si tvoje mozkovy pochody nedokážu racionálně vysvětlit. 🤷‍♂️ 

  • Coffin.Corner

    Jak se jmenoval ten film co doporučovala Bětka? Mám ho-si-pa a nechce se mi to sjíždět znovu...

  • Alžběta by možná mohla dělat, co ji šlo před tím - recenze her, hraní her a cosplay. Od jisté doby se chová jako afektovaná míča. Nikoho už její kecy nezajímají..

    • S tim teda rozhodne nesouhlasim. Tenhle Fight Club byl jeden z nejlepsich za hodne dlouhou dobu. Me treba zajima co rika a vzdy kdyz se objevi, tak se i skvele pobavim. Takze nemluv za vsechny. Za me, cim vice Betky tim lepe.

  • dworkin

    Když jdu pro pivo do lednice, tak mám strach, jestli tam nebude schovanej Zaklinac. 

  • MrDonut

    v kolik to ma zacit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit