Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já na ty ty debaty moc nechodím, ale občas si všimnu nějakého komentu pod článek. Musím se chtě nechtě zeptat... ten GGG ? To nějaké mentálně postižené dítě nebo ... ?
    • ty budeš taky nejaka ovce bez názoru co?
    • wannabe edgy cringekid, postiženým se neposmívám, ti za toho nemohou, ale to nebude případ GGG
      • Já taky ne, já to myslel vážně... Znova říkám, moc tohle nesleduju stejně se člověk ničeho nedobere. Ale ten GGG... Ok takže nemá Downův syndrom. Je to prostě de*il od nátury. Chápu *1*
        • Jojo, občas se chová normálně, aby se pak v dalším článku mohl ukázat jako prvotřídní d3bil.

          Hlavní je, že ho to baví.
    • prumernej troll

      hraje si na mlady jelito
  • Anachronox *16*
  • TheGGG
    nemám vás rád, ale ostatní český podcasty jsou ještě horší, takže jsem se díval na vás... 6/10
    • Koukám, že umíš využít svůj volný čas na maximum *1* Dávám 9/10 za time management *1*
  • Taky jsem si dělal srandu, v pohodě.
  • oVer9000
    To vám ten entuziasmus se spoustu nových hostů a změnou moderátora nevydržel moc dlouho. :D Zas to spadlo do stereotypu... ale co no, čekal jsem to. Petr se jako host nepočítá, ale každá jeho účast je velké plus. :D Jinak samozřejmě fajn Fight Club, jako vždy. :)
    • Nechceš tam příště přijít ty?
      • oVer9000
        Ne, proč? Však já to nekritizuju ani neurážím, je to super díl. Jen jsem si udělal srandu, protože to vypadalo, že přijdou nějaký změny. Nebo si bereš to, co jsem napsal nějak osobně?
        • Nejseš ty Adam Homola? :D

          Ten taky vždycky něco prohlásí a pak to hasí aby se do něj někdo náhodou neopřel za jeho názor :)
          • oVer9000
            Nope.. Ale neboj, po těhle reakcích jsem to udělal poprvé a naposledy. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit