Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malinko neorzumím tomu hatu tady. Fight Club jsem viděl celý a kluci nezklamali. Za mě OK:)
    • DwaR
      ty si posledné mesiace videl na games.cz aj diskusiu bez nezmyselného hejtu? ved ho tu stále točia tí istí diskutéri, ktorí sprdnú prakticky všetko. prisám fkat, že u niektorých nickov by človek nenašiel pozitívny príspevok.
  • Co ten Nioh? *7* Nepřeháníte to trochu?
    • jejich preference mě zaráží. Asi chtějí odliv čtenářů... Si tu nechají ty tři PC trolly v diskuzi, co řádí pod padesáti anonymy...
    • Ty nehraješ Horizon a radši tady OPĚT pláčeš, že tu není recenze na nějakej Nioh? *7* Nepřeháníte to trochu pánové?
      • Tak ono by se dalo cekat, ze se budou chlapci v redakci zajimat i o velkorozpoctove novinky a ne ze jejich hlavni zaber bude retro a indie hry. Jen minuly tyden tu byly 3 gamesplaye se starsima hrama a recenze jsou prevazne indie hry a to casto dost pochybnych kvalit.
      • Nějakej Nioh? *15* Hezké, jenom je to kandidát na hru roku a mnohem lepší než generické open-wordy Horizon a Zaklínač dohromady...
        • Jestli je to lepší je věc názoru, i když z tvojí reakce spíš vypadá, že si myslíš, že tvůj názor je fakt, což bohužel není, takže doporučuju to tady přestat lidem cpát tímhle způsobem ať nejsi za otravného fanatického trolla. Jinak s tím kandidátem si pobavil. Zaklínač 3 má víc GOTY než Nioh a Dark Souls dohromady a ty si oháníš kandidaturou na hru roku v březnu. Solidní try-hard. *15*
    • se holt smir s tim, ze tyhle genericky rubacky ala dark souls naroubovany na vizual zaklinace tahnou jen v zemich oplyvajicich ryzi a rybami
      • Ten byl dobrej, jsem si nevšiml, že Nioh má vizuál rozteklé olejmalby jako Zaklínač 3 *15*
        • https://jcphotog.wordpress.com/2016/11/02/nioh-image-explosion/

          dobra diskoteka
          • Spíš mě vadí ta zastaralá grafika a design. Vypadá to, jak nějaká budgetovka...
          • Pouštíš se na hodně tenký led, jde vidět, že jsi hledat dlouho, ale stačí si pustit gameplay, Nioh je možná až moc temný, více sluníčka bych uvítal. Zaklínač je zase druhý extrém. Jinak samozřejmě vím, že jsi n čili trollík obecný, ale líbí se mi, jak jste čím dál více z těch konzolovek v prdeli :)
            • Nioh, to je nějaká asijská akčni hra? Inu proč ne, Japonci tyhle bezduché akční mlátičky vždycky uměli
  • Mart9
    Tak titulní fotka je jasná *15*
    • Inquisitor
      Zábava v plnym proudu :D
      • Mart9
        Doufal jsem, že titulní fotka bude moment, jak Aleš fakoval někoho z chatu *1*
        • Taky jsem doufal… tady jsem to chytal mobilem, na pamatku… :)
          https://i.nahraj.to/f/1G17.png
          • Mart9
            Nádhera *15* Aleš je vítěz podcastu.
          • Ty pohledy jsou k nezaplaceni :D
  • Klasika, az na vyjimky jenom upicovane prispevky...samozrejme FC v pohode, pro zdejsi diskusni elitu vsak prilis slabe... :D
  • Minev
    Otázka na Václava Pecháčka. Jakou barvu(Tide) má tvůj charakter v Numeneře. Můj má zatím stříbrno-modrou.
  • Tady není jediná pozitivní reakce na dnešní Fight Club. Dneska je mezinárodní den negativních příspěvků? Poslouchal jsem dvacet minut cestou z práce a super – komentář Tormentu, Skeldal, Aleš zabil diskuzi o oblečení , atd. *4*
  • Chtělo by to opět pozvat někdy: Drda, Vávra, Rybka (ten zde snad nebyl rok), Bulíř. Případně třešničku na dortu Bocan.
    • ..nebo Frantu Fuku, ten byl nejlepší:)
    • tak ak sledujes Drdu na twitteri tak vies preco ho tam nechcu, Vavra detto a navyse do KC:D dobrovsky rype vzdy ked ma moznost. Bulir sa tam nema s kym bavit lebo hra hry.
      • flash789
        ,,Bulir sa tam nema s kym bavit lebo hra hry,,
        Tohle by si meli v redakci zaramovat a povesit na zed:)
      • Mohl by jsi prosím tě vysvětlit? Jeho profil na Twitteru je nedostupný.
        • jestli chceš vidět co Larel psal ta kdej do google karel drda twitter, a jak uvidíš Lerak (@KarrullD) | Twitter, tak je tam vedle linku https://twitter.com/karrulld?lang=en šipka dolů a vyber Cached
          • Tak jsem si teď přečet jeho příspěvky a tomu fakt regulérně hráblo...přesně takovejma vulgárníma výblitkama zaplevelujou internet lidi, který on kritizuje (voliči ČSSD). Jediný, v čem od nich odlišuje, je pravopis.
          • Tilwaen
            Obsah jeho příspěvků stranou, jejich forma je fakt slovní průjem. V tomhle případě se fakt banu nedivím.
        • Paulcz
          Včera ještě běžel, ale většina postů vypadala na velmi těžký průjem :) Asi ho napráskali nějaký příznivci socanů, ke konci se věnoval Sobotkovi :)
          • LUL, máš pravdu, jeho twitter je nedostupný. Cenzura a bany jako tady na games.
    • Rybka byl v 300. díle
    • Nebo Pavlovského, Bětku, Baty, Martina Rotu, Jirku Krále.
      • Jirka Král a Rota? Děláš si srandu? *11* *11* *11*
      • SalemCZ
        Rota ma v té době jiný podcast, ale mohly by udělat crossover :D
    • Paulcz
      Nikdo tam nechce a já se jim nedivím :) Akorát ten Bulíř minule došel, díky mu za to.
  • TheGGG
    hodně slabý díl... chce to zase Drdu ASAP
  • Draken69CZ
    Do stolu jsme si zabouchali - cíl splněn, diskuzní potenciál utnut hned na začátku - cíl splněn, nové mikrofóny - cíl splněn, lepší zvuk - *15* ale tak nejsme ve studiových podmínkách a ekvalizér kde si to můžete vyladit snad má a umí požívat každý ne?
  • co si budeme říkat, všichni očekávali ultimátní hodnocení od Tormentu. Dle všeho to bude zase nuda textbook

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit