Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luke_F

    A já to náhodou hraju a docela mě to i baví. Tedy samozřejmě předchozí verzi FS17. Sice je to šílený grind (rozjel jsem kariéru na hard obtížnost a po odehraných cca 30h jsem měl stále jen základní výbavu, tak jsem vše smazal a začal na normal, což je grind taky ale menší 🙂), ale je to totální relax. Plus, pokud začínáte s kombajnem v jehož výbavě je žací lišta široká 3 metry, kdy vám sklizení pole zabere klidně i 20 minut času a po několika hodinách nebo spíš dnech hraní se dostanete k šířce 6 metrů, je na tom cosi uspokojujícího. A tak je to s každou výbavou. Základní secí stroj má pracovní šířku 2m ten lepší, dražší 6m. Další 9m a vrchol, ke kterému je potřeba i silný traktor, pak asi 15m. Už chápete? Hra má přesně tu sílu typu "ještě jedna sklizeň a mám peníze na lepší hnojící vůz". "Ještě hoďka hraní a koupím konečně rychlejší traktor" A tím se spoustu her chlubit nemůže. Sice je hrajete, ale tak nějak jde hra mimo Vás. Pohybujete se ve vymezených kolejích a vývojáři vlastně nechtí, abyste se ji pokoušeli nějak nabourat. To ve Farming Simulatoru je každé euro vydřené a pocit z pořízení nové věci, dost intenzivní. Za mě tedy rozhodně jo. Mohli by sice zmenšit míru grindování, alespoň na nižší obtížnosti, ale jako relax je to fajn.

  • radim.zaty

    Hele, napadlo vás někdy, že my se tady hádáme, zda je větší 3,14čovina Far Cry, AC, Witcher, Dark Souls whatever a oni existují lidi, co hrajou tohle? :D

    • XorxoxTalarius

      Farmville pro experty ;)

    • TheGGG

      to zřejmě bude nejvyrovnanější skupina hráčů her...

  • TheGGG

    pokud si tam člověk nemůže na farmě založit apokalyptickou sektu, není to pravý simulátor...

    • Jack1947

      Jinak ta sekta je mdlá a nudná jak ve Far cry 5...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit