Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na většině českých webů Skyforge vynachvalujou (jediný BF to snad kritizovali), hrál jsem to nějakej ten týden a opravdu to je průměrné MMO, které má akorát větší PR než ostatní MMORPGčka. Na ty pokročilejší bych se zaměřil spíš třeba na Black Desert, co míří teď do Ruska.
  • tak mne napadlo když každy kritizuje všechny MMOrpg ktere jsou na trhu, jake to ma podle vas chyby nebo jake mmo by bylo podle vašich predstav.
  • Hral jsem to asi 3h, takze nic moc na MMO. Nemuzu se zbavit pocitu ze hraju SWTOR akorat s akcnimi souboji. JInak klasicky grind dojdi tam, zabij to. Vrat se zpet, dostan quest. Jdi tam znovu, zabij zbytek. Vrat se, dostan quest. Zabij Bosse. Takze nevim jeslti mam chut v tom pokracovat.
    • co jineho bys taky od mmo čekal
      • Zabavu
        • to je dneska nějaká nová móda věnovat svuj čas něčemu co mě nebaví a stěžovat si že sem čekal zábavu? všichni moc dobře víme co čekat od mmorpg žánru, tak kde je problém? taky nechodim si stěžovat na fotbalový stadiony že mě fotbal vlastně vůbec nebaví. *2*
  • Hraji asi mesic a doporucuji zkusit. 10G donwload free bezi mi ve Win 10 na gtx 670 na high. Osobne si myslim, ze hra ma potencial ktery neni a nebude vyuzit, ale to je na kazdem at posoudi. NA/EU severy kopiruji RU server kde hra vznikla a jak se zda i vyvyji coz by byla vyhoda kdyby R.U. devs byli shopni a ochotni vyvarovat az bych rekl elementarnich pochybeni jak chat UI, class balance, nebo preklad z rustiny do anglictiny.

    edit: treba jako tady: Příspěvek obsahuje zakázané slovo "seru". Přečtěte si pravidla diskusí, ne neobsahuje. Obsahuje: kdyby se RU(sti) ale jinak ano, kultura musi byt stejne tak jak pravopis
  • Rozhodne stoji za vyskouseni cim viz prestige tim je hra zajimavejsi zhruba tak od 15k nebo kdyz mate vice odemcenych class ;)
    • Ne, bohužel není.
  • Dnes stazeno, nainstalovano, odehrano, odinstalovano, zapomenuto. Ta hra vubec nema atmosku, je to jenom zbesile klikani bez premysleni. Odpad.
    • Hele a proč si to vůbec zkoušel? evidentně si měl jasno ještě než si začal, protože prostě nemáš rád žánr mmorpg. né že bych tu hru chtěl nějak hrozně bránit ale v tomhle případě evidentně neni chyba ve hře ale v tobě.
    • Právě jsi popsal 99,9% všech mmo které existují.
    • na poli mmo her se to naprosto odlisuje a to z toho dela naprostou paradu
  • To opravdu musím každej autoattack klikat myší? jako vážně?
    • to bude asi tim ze to neni autoattack, joudo
    • nemusíš, určitě to půjde namapovat i na gamepad
  • Aneb proč se namáhat s recenzemi, když si to vývojáři napíší sami a ješte nám za to zaplatí *4*
    • Whut?
      Máš tam zcela jesně napsáno: Komerční sdělení / PR, autor: Inzerce . Tak jakej člověk to může nepochopit nebo zaměňovat s recenzí? A když je to reklama, tak jim za to asi nečekaně zaplatí, to je snad taky naprosto normální záležitost.
      • recenze nebude
      • inteligentní člověk čte důležité věci, omáčku okolo mozek filtruje, tzn. přečtu si nadpis, podnadpis malými písmenky mě nezajímá, pokud je grafická úpravá reklamy ve stejném stylu, jako klasické články, včetně barev, obrázků, fontu. formátování textu, může to při rychlém čtení velice snadno zmást, což je ostatně také jeden z důvodů, proč tento styl reklamy používají, na bannery už jsou lidi vycvičeni a rovnou se jim vyhýbají (nemluvě o tom, že na stránkách s prasoreklamou jako je tiscali každý rozumný člověk zapne adblock) a toto je jen jiná metoda, jak lidem reklamu vecpat, dle mého dost pochybná
        • bože, to jsou zase pseudointelktuální žvásty :D
        • nightborne
          Já ti teda nevim, jak funguje tvůj inteligentní mozek, ale mně automaticky sklouzne pohled pod nadpis článku, abych se podíval, od koho text je...
          • autor recenze mě nezajímá, stejně píšou jeden jako druhý, sterilně, bez vtipu, doby recenzentských individualit, jako byl Andrej nebo Rybka, jsou pryč
            • nightborne
              Tak Andrej vozí djevky a Michal pořád píše do Levelu ;)
  • Hra za vyzkoušení rozhodně stojí. Začátek je jednoduchý a svižný. Levelování je pojato zajímavě. Jak bylo napsáno dříve ve hře postava povyšuje pomocí prestige (součet gear score a skillů). Úroveň grafiky je totožná s MMO Tera. Jen tady se mi zatím zdá, že by měli vývojáři opravdu zapracovat na optimalizaci bo fps lítá nahoru dolů (20-60fps) lokace od lokace, ikdyž splňuju doporučené požadavky. Prozatím to hraju chvíli cca 14 dní a moje postava má přibližně 15k prestige a už se hra pomalu stává velmi repetitivní, kdy na získání 100 prestige musíte hrát v lokaci nebo dělat dungeony, které jste prošli už asi 20x. Výhodou je dobře nastavený F2P model, kdy opravdu hráči co do hry investují reálné peníze nemají téměř žádnou výhodou oproti free hráčům. Nevýhodou jsou nastavené týdenní limity snad na všechno (peníze, krystaly na skilly atd.), takže když budete hrát intezivněji do 2-3 dnů nemáte co sbírat. Povolání se zdají být vcelku vybalancované. PvP hrávám klasický deathmatch, 3v3 nebo 10v10 (nevím zda později budou otevřeny i jiné mody), které jsou svižné a zábavné. Klasický model party (tank+3dps+healer) je zde nahrazen po vzoru Guild Wars 2, absence healera a všichni jsou tu vlastně dps, jen některé víc vydrží, jiné zas umí redukovat dmg pro partu atd. Osobně mi tento systém moc nesedí bo potom všechny skupinové PVE souboje vypadají chaoticky, jak tam všichni pobíhají a stačí jeden méně inteligentní člen ve skupině a už je to nehratelné, protože hra přizpůsobuje obtížnost počtu členů a ne jejich skillu.
    • já hrál chvíli Guild Wars 2 a tam nekterí elitari nepochopili že všechny klasy jsou si rovnocenne a porad brali do party tanky a hráli to tím stylem.
      • Ja hral chvili archeage, tankoval jsem jako rogue a vyhodili me po wipu na prvnim bossovi, kdyz vsichni chcipli na nejakych ohnich, ze kterych neodesli pryc, ze pry jsem noob, retard, nerozumim tomu a vzali misto me plechovku.
    • Ty taky nebudeš patřit mezi nejchytřejší.
      • Zrzzek
        To asi nikdo na gamesech... Pokud to byla urážka, zkus to nějak vyargumentovat.
  • 15 let po vydání Lineage a máme tady další kopii, která si hraje na něco jiné, než na Lineage, i když to je Lineage. Masakr.
    • Tvl jak muze takovejhle naprostej kec dostat tolik hlasu xD dyt ten typek vubec nevi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit