Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem PS4 k vánocům nedostal. Asi proto že jsem si sám udělal radost a v listopadu prodal PS4 a koupil PS4 PRo. S tím že je PS hack je asi pravda ale je funkční pouze na 4.05FW který již není podepisován Sony. A novou konzoli seženete pouze s 4.50fw. Takže kdo chce na PS4 krást má smulu a hold musí sáhnout po jak tu místní říkají PS master race :D
  • Líbí se mi jak si tady všichni poměřujete pindíky kdo má víc :) Pc master race, Ps exkluzivky, xbox větší síla, já mám xbox od prvního modelu a nikdy sem nemusel hejtit druhý za to že chtějí jinej systém, každej má svoje chuťový buňky , tak vo co de?
    • Všichni ne, ale pc master race rádi provokují, já mám pc a 2 konzole od Nintenda ale Sony přeju úspěch, spousta lidí si neuvedomuje že konkurence je dobrá věc, škoda Segy, kdyby měl Dreamcast nějakou formu protipirátské ochrany tak mohli dělat konzole dodneška.
      • Všichni ano a ty si ze sebe opět udělal hlupáka s zařadil se mezi tyhle trolly tvrzením, že to tady dělá jen jedna skupina...
        • "Všichni ne, ale pc master race rádi provokují."

          "Nikde netvrdím že to dělá jenom jedna skupina."

          Lol... tomu řikám schizofrenie. Měl bys to léčit, za včasu.
        • Nikde netvrdím že to dělá jenom jedna skupina, ale zrovna sis naběhnul, protože pod tímhle článkem to dělá jedna skupina a to právě "master race", s tím zase si ze sebe udělal hlupáka jdi k šípku a nestřídej pořád nicky potrefená huso. Troll a očividný master race fanatik viz tvoje ostatní příspěvky mi tu bude nadávat do trollů... hlavně se nacpi pod každý článek s úspěchem konzolí a braň PC vlastním tělem white knighte, tím fakt dokazuješ která skupina tu má hlavní potřebu poměřovat pindíky *7*
          • Jó, kvalitní pokračování nesmyslů: a) zoufalý argument měnění nicků, to můžu použít na tebe taky, takže argument nula nic, b) necpu se pod každý článek, to cpeš akorát ty mě teď, nula nic, c) To, co sem tady napsal (bazar = okrádaní výrobce a na lepší fps nepotřebuješ high-end) jsou jednoduchý fakta a ne trolling a to, že to za trolling považuješ, dělá trolla akorát z tebe, protože na to nejsi schopný konsktruktivně reagovat, tak to zakecáváš obecným plácáním o ničem. Gratuluji k členství v klubu trotlů, které sám kritizuješ...
            • Zoufalý argument nemůžeš použít protože já používám pořád jeden nick, zatímco ty pořád měníš 3písmené kombinace a s tím tvým "opět" si se nepřímo přiznal, že si ten samý trotl se kterým jsem už vedl podobný rozhovor. z toho důvodu ignoruju i písmeno b i písmeno c. Co se týče věty "Všichni ne, ale pc master race rádi provokují" je obecná formulace, která neříká že to znamená, že ostatní skupiny nikdy neprovokují. Tvoje reakce na to byla "že to tady dělá jen jedna skupina" tak ano, konkrétně pod tímto článkem to dělá jedna skupina, pan čau se přiznal že má xbox a nic tu nehejtoval, zatímco u Petra není nejmenších pochyb s jakou skupinou se identifikuje. Navíc je rozíl mezi pc hráč=normální člověk co si vybral jako platformu pc a hraje jenom na ní a pc master race= arogantní debžot, který musí všem cpát že hraní na pc je jediná pravá cesta. Hele můžu se mýlit, neusíš být ten debžot co mě pořád pronásleduje v diskusích o konzolích a používá tu samou argumentaci, můžeš být klidně úplně jiný náhodný debžot ale pokud jsi ten debžot, co mě stalkuje, léčit by ses měl sám - btw já s ad hominem nezačal s tím sis začal ty tak si dej bacha ať ti nepraskne žilka *3*
  • a ted vsech 6 milionu zjistilo ze si ty hry museji koupit a nekterou skoro 2x tolik nez na PC *1*
    • Zase ale clovek muze tu krabicovku prodat, coz vam ten vas páníček Gabe nedovoli.
      • Dovolí, pokud se mi nelíbí, tak na to mám 2h herního času a pokud se mi líbí, tak nemám důvd ji prodávat.
        • hmm o tom se ale nikdo nebaví, že? Spoustu lidí si hru chce zahrát celou, pak se k ní už nikdy nevráti, takže tady mají rozhodně více možností než na PC co s hrou následně udělat.
          • Ano, mají možnost hru otočit v bazaru a připravit tak výrobce o zisk. Argumentovat tímhle je stejná hloupost jako argumentovat warezem u PC.
    • srovnavas nejaky stary nesmysly, vsechny AAA hry jsou na PC V DEN VYDANI levnejsi to je proste FAKT! A pak az zjisti ze jim za tu vyssi cenu dostanou uzasnych filmovych 30fps a low res textury *15*
      • A ty jistě máš, tak výkonný Master PC, že dokážete hrát všechny nové AAA hry na 4K v maximálních detailech, že?? Hádám, že ne.
        • Člověk nepotřebuje high-end PC, aby mohl hrát ve vyšších fps, než na konzolích. Doporučuju nastudovat, jak propastný rozdíl je v současnosti mezi hardwarem...
      • uklidni se chudáku, Assasin je aktualní hra, je to hra, která přišla v poslední AAA vlně, ceny her konzolových verzí a PC se dávno srovnaly...
    • Mart9
      Jo a proto teď Zaklínač 3 na PS Storu stojí 399 Kč nebo bundle všech tří dílů Trine 260 Kč. Opravdu stačí být jen trpělivý a umět si počkat na správnou slevičku.
    • Nebo že ty hry můžou vrátit do obchodu a odnést si za příplatek jinou, sám hry neprodávám ale v mojí oblíbený prodejně tohle vídám naprosto běžně. Nehledě na to se nedávno podařilo PS4 prolomit, takže majitelů téhle konzole určitě přibude...
    • WTF? když už jsou PS hry dost často levnější než hry na PC..

      https://www.originalky.cz/nier-automata-day-one-edition-pc-p82387/
      https://www.originalky.cz/nier-automata-ps4-p84350/

      nebo jsou rozdíly minimální:

      https://www.originalky.cz/assassin-s-creed-origins-ps4-p85076/
      https://www.originalky.cz/assassin-s-creed-origins-pc-p85078/
  • Hledal jsem a nenašel. Nepatřím mezi 6 milionů štastlivců *4*
    • Mart9
      Je potřeba vzít rozum do hrsti a koupit si PS4 sám.
      • matt
        Naprosto souhlasím. Já to tak vyřešil a nelituji *1*
  • TheGGG
    před nedávnem jsem prodal PS4 a plánuji nákup PS4 pro, tak příští měsíc jdu na to. *14*
    • @GGG
      Gratuluji k upgradu hardwaru. Tak ať ti slouží aspoň 2 roky.
      • TheGGG
        mě to nevadí... naštěstí si mohu dovolit upgradovat co chvílí PC i své konzole...
        • Tebe vychovávat musí být slast ...
        • To si spíš mohou dovolit tví rodiče.
    • Kéž by měl PS4 pro 4k bluray přehrávač. Pak bych neváhal ani minutu. Takhle musím bohužel sáhnout po XB1 X....
      • Hanzales
        V jednom obchodě prodávali XBOne primárně jako BR přehrávač, tak si ho kup tam, ale současně si moc exkluzivek oproti PC i PS4 dohromady nezahraješ, výhledově by to mohlo být někdy možná lepší.
      • Pokud se nemýlím, již Xbox One S umí bluraye, takže teoreticky by ti mohla stačit tato verze, koupíš ji normálně za nějakých 5 a půl tisíce.
        • Ale mě nejde "jen" o Bluray filmy. V tom případě bych koupil Bluray přehrávač a neřešil konzoli. Mě jde o univerzální řešení a co si budeme nalhávat, tak xbox one S toho výkonu i pro full HD natož pro 4K moc nepobral.
      • hodně drahej přehravač, ale tak každý si muže dělat, co chce se svými penězmi...
        • No když beru v úvahu, že tenhle "hodně drahej" přehravač na 4k Blu-ray je zároveň konzole s 6Tflops, tak ta cena je naprosto parádní :)

          Nechci domů víc krámů a tak musím koukat na to, co je víc univerzálnější a ps4 to bohužel není, i když na něj jsou a budou výtečné exkluzivky, které by mě lákaly.
          • Sry ale Xbox kvůli hraní her určitě ne, tam nic nevychází, PC nebo PS,
            • tak treba letos Nier, Hellblade, Nioh, Na PS pouze Persona, Horizon. Všechno GOTY záležitosti.
            • Vychází tam téměř to samé jako na PC až na specifický žánr strategií a endless onlinovek, kde je k ovládání zapotřeba myš a 1 milion tlačítek a zkratek na klávesnici :)
      • To je jako sledovat poorno kvůli příběhu
        • Alebo hrať hry kvôli príbehu.
          • Ne.
      • No nevim, uhd bluray mi stale pripada jako zcela mrtva platforma. Titulu je minimum, ceny jsou premrstene. Kdyz Sony zduvodnovala absenci UHD bluray mechaniky tim, ze budoucnost je ve streamovani, tak jsem to bral jako vymluvu, ale kdyz srovnam dostupnost 4K contentu na Netflixu a na UHD bluray, tak proste meli pravdu.
        • Mrtvá rozhodně není. Neznamená, že když u nás v ČR není taková nabídka UHD Bluray, že je ta samá situace i ve světě. Za půl roku, za rok může být situace zcela jiná.
      • Ty si kupujes XB1 X abys mel bluray na filmy? A nekoupil sis nahodou auto, abys mel radio?
        • Přesně tak. A auto jsem si taky koupil jen a pouze proto, abych si mohl pouštět rádio.... Ty inženýre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit