Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbytečný DLC na tohle existují mody, Kdyby radši vydávali DLC národy a rozšiřovali mapu

    Tohle ted budou dávat taky jako blood pack každému TW:Wahemmer :d
  • Tohle mě třeba vůbec nebere. Chtělo by to další hratelný skavení klany nebo tu nekronskou rasu konečně.. *9*
  • ten trailer krasne ukazuje demenci posledních TWaru. Obrovska armada, prostor pro mikromanažment žádný, proste ji celou označíte a kliknete na neprítele. Jako vrchol taktiky se pak používa kropení neprítele strelci *6*
    • jamar28
      Nepsal jsi tu mimo jiné i to, že je první díl moc těžký, protože jsou na začátku všichni silnější a ty máš jen jedno město?
    • TheGGG
      schválně to někdy zkus v online hře proti jinému soupeři blobe... oh wait... ty vlastně nemáš herní PC a jen sleduješ youtubery... no budeš si muset najít nějakého co má alespoň 1/4 mozku a používá taktiku v online bitvách... což mezi mainstream youtuberama bude problém...
    • Bobíku, přestaň hrát na easy proti počítači *1* *1*
  • XorxoxTalarius
    Tohle bude skvelej benchmark az koupim novej stroj, uplne vidim jak si zahraju nejake bitvy podle fluffu *14*
    • Nebo zjistis ze to tvoje nove pc neutahne
      • XorxoxTalarius
        To by mne hodne nasralo *1*
        • Nerad ti kazím radost, ale TWW 2 je schopna padnout k 20 fps i za použití standardních armád na mém i7 7770K a 1080ti.
          • XorxoxTalarius
            Mam i7 a 960GTX a rozhodne netrpim propady FPS a to ani kdyz souperi 4 plne armady na jednou v jedne bitve. To spis bude bordelem u tebe na pocitaci nez hrou.
  • skaven
    prvy update/dlc, ktory od nich nechcem
    • XorxoxTalarius
      Nahodou tohle mi prijde jako super vec jak se vyradit, nebo naopak natocit velmi pekna bojova videa, jako napriklad pet steam tanku vs pet tisic zombie a podobne *14*
      • Krescz
        jojo, ti draci a obři by měli být prostě větší *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit