Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vidno že zase to dělali lidi srdíčkem a ne tám dole - a prodej maj zaručenej i bez zbytečnejch DRM *4*
  • Mě přijde dvojka horší.
    • Ony jsou to hlavně dvě odlišné hry. Jednička je klasická fps, dvojka "rpg", někdo to zkousne, někdo ne.
      Obě mají ale svůj humor a Wanga.
  • TheGGG
    jak toto někoho může zajímat, když na dveře klepe titanfall 2 a CoD a právě vyšel BF1 jde mimo mě... první díl SW byla extrémní nuda a druhý díl vypadá podobně... jen run and shoot...
    • Buzno
    • kubi-wan
      Ty už jsi s tim táááák únavnej...
    • Možná proto, že Titanfall 2 a CoD, ani BF1 naprosto nezajímá, a nestojí mi to ani za pirátění. Třeba ti to přijde divný, ale i takový lidi jsou, ne každý musí mít každou mainstreamovou pitominu. SW jak původní, tak 2013 a tady SW 2 jsou pro mě guilty pleasure.
      A run and shoot? Spíš run, dash, double jump, dash, slash, shoot...
    • nebreč porád
  • Přeju jim to, v brzké době si to koupím taky.
  • Tak tím obrázkem jste mě dokonale odradili. *2*

    Růžové dildo? Děkuji, už ne, v Saint's Row stačilo.
    • madPav3L
      Ten obrázek je z SW 2013.
      • ano, v hre je vetsi a bronzovi :)
        • A nebo je tam taky Demonic Rod :)
  • Mohli by něco udělat s loot systémem. Tušil jsem, že mě to bude ve hře štvát už při koupi a tak se i stalo. Jakkoliv mě souboje baví, neustálá potřeba se prohrabávat tunou gemů je otravná a naprosto kazí tempo hry, které by jinak nebylo tak zlé. Doufal jsem, že s příchodem craftění se to zlepší, ale nestalo se tak. V tomhle ohledu se bohužel musím shodnout s TB. Přitom by asi stačilo jen srazit drop rate a naopak zvýraznit statistiky gemů jako kompenzaci.
    • Ten loot systém může hráč úplně ignorovat, protože vliv těch věcí na gameplay je nulovej. Je to spíš taková věc navíc, kterou když člověk nechce využívat, tak ji prostě ignoruje.
    • taky mi přijde že by bylo lepší menší množství ale výraznějších (víc rozdílných) upgradů + je ve zbraních nahrazovat a přitom vidět jaký bude rozdíl. tak jsem to po chvíli začal řešit tak že na to prdím a jen jednou za několik misí všechno přecraftuju co to jde, co se mi líbí naházim do zbraní a zas na to několik misí dlabu *3*
      • Přišlo nejsnadnější prodat všechno bílý, modrý/zlatý překraftit a zabývat se statama jen u oranžových gemů. Zbraně mám rozlišený podle 4 elementů a nacpu tam ty nejlepší gemy a hotovo - otázka pár minut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit