Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ten stealth se mi zamlouvá to zase jo, odklon od klasické souls hry je nanejvýš vítán.


    Možná to bude tou grafikou ta je trochu zastaravajicí. ( podobnej engine?)

    • radim.zaty
      Jacku prvně se podívej, co a jak obtížné bylo Tenchu :) Už tě vidím, jak tady za rok fňukáš, že nejsi masochista, abys tak těžkou hru hrál. 
      • Jack1947
        Já vím a bylo tu Aragami( pc tenchu ale horší)  ale Stealth hru to dost chce to bez debat.
  • Carnage666
    Překvapil ten souboják a žádnej multiplayer. Pak docela překvapilo Activision.
    • lito
      Activision to vydává, FS je tak slavné studio, ze si udělají hru a proste někdo vydá, teď si můžou ještě říkat o větší peníze třeba Sony či Namco, tvůrci jsou unavení ze Souls proto logicky Activision, navíc to možná půjde na Battle.net, čili další plus máme.
  • TheGGG
    pls víc japonska, toto můžu pořád
  • BoB.2
    Ja čekal Tenchu.
  • Majkl
    to je dělané na Switch, nebo proč zo vypadá jako oldgen?
    • radim.zaty
      Protože mají engine z BB a DS3, proč by dělali nový, když o grafice tyhle hry zase tak moc nejsou (a DS3 na PC třeba vypadá parádně)?
      • Jack1947
        Sorry jako ale z traileru to vypadá dost zastarale to sice nejsou ale tohle oproti třeba PS4 hrám hodně praští do očí.
        • Majkl
          ten jejich engine asi moc dobře nedává nasvìcení lokací kde je denní světlo, přišlo mi že i Bloodborne vypadalo líp
          • Jack1947
            Třeba to vylepší hratelností ale animace obličejů postav zase tak špatná není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit