Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak jestli je u tehle hry hlavni pribeh tak bez cestiny to bude jen pro hc fandy
  • Ten to umí prodat *5*
    • To jo hotovej politik vychválil to jak je to super ůžasný, perfektní, poutavý a přitom nic konkrétního neřek...
  • nejlepsi MMORPG vsech dob je byla a navzdy bude UO (Ultima Online). Nemusi se vam to libit, muzete protestovat, ale to je asi tak vse co s tim nadelate.
  • SWTOR má bohužel tu špatnou vlastnost, že nepřináší absolutně nic nového do žánru MMO (kromě dabovaných questů, jenže to je pouze otázka peněz, ničeho jiného). Naproti tomu taková TERA a hlavně GW2 budou obsahovat zásadní novinky.
    • Taky mám takový pocit...nemůžu říct, že bych to sledoval nějak podrobně, ale z toho co jsem zatím viděl mě rozhodně víc navnadilo GW II...ToR mi přijde takový nemastný neslaný, Bioware neustále mluví o jedinečném herním zážitku, spoustě inovací atd., ale já jsem zatím skutečně nic moc z toho nezaregistroval...na rozdíl od Guild Wars.
      • chjaj.. pribeh, chlapci, PRIBEH. ked nic ine, tak si predstav ze mozes prejst hru aspon 8 krat (za kazdu class) takmer unikatnym sposobom s vlastnym pribehom.
        ake bude pvp a celkovo endgame je druha vec, ale ja dufam, ze v tom tiez nesklamu..
  • mondzi
    Po vsetkych tych poznamkach vo Fight Clube o tomto rozhovore som si myslel, ze to bude hroza, ze vam bude Ray nadavat a pod. :) Nakonec celkom v pohode, podla mna sa snazil vysvetlit nieco, co sa tazko vysvetluje, ale nejak som to z toho, myslim, pochopil - ze TOR bude mat feeling klasickeho (BioWare) RPG.
    • Klasice Bioware RPG? To je maximalne tak na flame. To co predvadi Bioware posledni dobou,nemuze hodne RPG hracu vydychat. Vcetne me. *16*
      • Nad čím tu proboha brečíš??
        Řekni teda co předvádí Bioware poslední dobou?
        Když vezmu poslední dva roky, tak vydali Dragon age, Mass effect 2 a DA2 + DLC k výše zmíněným.
        Ano, DA2 byl trochu odklon jinam a ten pokus úplně nevyšel.
        Ale i kdyby bylo DA2 tak špatné (přitom na normální poměry to nebylo špatné RPG, jen to holt nebyl Dragon age, jaký jsme znali z prvního dílu), tak pořád je to jen jedna "nepovedené" hra.

        Takže vážně nechápu, z čeho se ti tu bouří hormony.
        Pokud bude MA3 a SWTOR stát za prd, tak potom to bude kritika na místě.
  • Pokud nedokáže udělat kvalitní MMORPG Bioware, tak už asi nikdo. Pak bude většina hráčů hrát pořád dokola 1000x stejné instance ve WoW. Vývoj tak velké hry je tak nákladný, že pochybuju, zda se objeví někdo další, kdo by mohl konkurovat.
    • Znas i neco jineho nez WoW? Ony existuji kvalitni MMORPG a nektere dokonce z doby davno pred WoW. A svete div se,ony stale bezi a lide za ne plati. Namatkou Everquest 1+2,skvela prababicka vsech MMORPG Ultima Online,nebo treba jedna z nejoriginalsich MMORP vubec -EVE Online. Pokud ovsem beres kvalitu hry podle poctu hracu,tak mas asi pravdu.
    • Ti už nedokážou udělat ani kvalitní rpg takže bych jim tak nevěřil.
      • Ty máš dost, z tohohle hejterství se už nevykecáš..
        • SA-reg
          Hoši... Bioware kdysi =/= Bioware teď.

          A co se stalo?

          EA
          • Cahir
            V první řadě je třeba si uvědomit, že Bioware není jeden člověk. Týmů je několik, a tak se vyplatí sledovat spíš jednotlivé designéry. Např. Ohlen mě nikdy nezklamal (až na NWN), a proto nemám důvod v něj a jeho lidi nevěřit. Za DA stojí tuším zrovna tým z Ameriky, kanadské jádro dělá právě na TORu.

            Ač se vám DA2 nelíbí, tak nic neuděláte s tím, že kritikou a mnohými hráči bylo přijato relativně dobře, o žádný propadák se nejednalo a to ani po finanční stránce. Osobně DA2 nepovažuji za jejich nejhorší hru, myslím, že NWN a hlavně Jade Empire byli horší.

            Co se zapletení EA týče, tak je známo, že zrovna vývoj DA2 byl uspěchaný.
            • neverwinter nejhorsi? To asi ne. Tohle je evidetne jasne subjektivni vec. Ja treba mel moc rad DAO I koupil sem si i datadisk a nejake ty body a neco za ne. OVsem II me akorat urazila. NWN mam moc rad. Ja jsem taky toho nazor ze momentalne je bioware ma velmi upadajici tendenci. NEbudu nad nima lamat uplne hul pac muzou mit vyvojarskou krizi kazde studio si tim asi casem projde. Jak vidime i tedka blizard. Kazdopadne za chvili se ukaze jak moc spatne nebo dobre to mmo je. Ja kt omu pristupuju tak ze si nejhure uziju leveling a pak chvili eng game content a klidne to bud hrat jen 2 mesice. Her je poad dobrych dost tkaze je to jen problem bioware jak se ke svemu novemu diteti postavi.
            • Cože? Zrovna Jade Empire je jedna z mých nejoblíbenějších her *9*
          • smejki
            Já myslím, že do toho ani není nutné to EA tahat. Prostě hodně kvalitních lidí odešlo a namísto nich přišli milovníci Micheala Baye. Bioware je stále víceméně autonomní, takže je zbytečné svalovat vinu na druhé.
          • Moc trefné, bohužel. :/
            Ale třeba příjemně překvapí, doufám, teda.
      • No s Dragon Age 2 to spackali, to je pravda.
      • Ty jsi moc jejich her nehrál, že?
  • s wowkem uz jsem sekl a pripravuju se fyzicky a psychicky na tuhle super hru ! wow na to urcite mit nebude :) to padlo uz davno
    • Wow nepadlo, urcite ne pro 10M lidi co ho hraje. Padlo jenom pro ty kterym uz nema co rict, ale tak to v zivote chodi *5* to ale nemeni nic na tom ze to je dobry mmo.
    • Tipuju, nějaký chalan co to hrál půl roku a ještě k tomu na nějakým free serveru.

      A na free serveru nehraješ wow, jen emulovanou hru, která se blíží wowku možná tak z bety 2003 s ještě více bugama a tupými hráči.
      • Tak třeba já sem pár let WoW hrál, na oficiálních serverech samozřejmě, a můžu s nim v postatě souhlasit. Ta hra je horší a horší, nastavovanější a nastavovanější kaše, která je jednodušší a primitvnější patch od patche. Mě se spíš zdá, že ty jsi "nějaký chalan", co to hraje tak rok a nezařil jsi časy, kdy bylo wowko na úrovni, takže to nemůžeš porovnat a nemáš tak velký nároky co se MMORPG týče *3*
        • Zajímalo by mě co čekáte od toru když vám vadí že wow je teť tak primitivní?Nevím co čekáte ale tor rozhodně nebude pro hc hráče, podle mě bude naopak ještě jednoduší.
          • U wow není žádna hc obtižnost?Ty si asi jeden s těch co daj raid na normal a pak si stěžujou že je to mooc easy.Vyděl jsem ty oficialní videjka a tam to rozhodně jednoduché bylo,možna to ale zrovna hrály na obtížnosti 5-9 let.A to videjko z raidu?Boss tam měl míň abilitek než ten pitomej boss v DM,taky to možná ale hraly na obtížnost pro děti do 10 let.
            • Dementní? Kolik abilit měl ten boss?Co sem si vymyslel? Rači mi postni ňáke to videjko, o té hře jsem si pár věci zjistil, ale nehodlám u toho infa sedět 5h+ koukam na ofic. videa.Nevím jak jinak by si měl průměrnej hráč vytvořit obrázek o hře.Napsane to maj hezky ale co vidím když porom koukam na záběry ze hry?NUDU, buď je ta hra vážně tak nudná a jednoducha nebo ať vývojáři zkouknou trailer od jiné firmi (třeba CoD,BF nebo i toho starého wow).Neřekl bych že jsem hater, narozdíl od tebe napíšu svůj názor a dokažu si ho obhájit, ty mi akorat vždycky odepíšeš jakej jsem hater a konec.Odepiš na ty otázky a když nebudou k smíchu já ti to tu už nebudu kazit
            • Darius: Jseš hater, dementní příspěvky tady jsou jenom ty tvoje, očividně jsi si o tý hře nezjistil ani minimum pro vedení diskuze, nemáš pravdu téměř v ničem co sis o SWTOR vymyslel. NUFF SAID!
            • Tvrdím že nemůže kritizovat wow pro jeho obtížnost když si sotva vešel do hc raidu a jediné co jsi zvládnul byl ňákej boss na normalu pokud vůbec to.Pokud si magor kterej miloval wow za vanilli kdy jen příprava na raid trvala 2 hodiny tak nevím jak se ti bude líbit tor.
              Navíc nejsem žádnej permanentní hater dokážu ocenit dobrou mmo i když to není wow, jenom reaguju na vrookuv dementní příspěvek, jak de wow víc a víc do haje i když nedokážeš ani napsat proč.Jen ty keci že za starejch dobrejch času to bylo mnohem lepší *13*.
              A poslední věta:Všechny ukázky z dungu a raidu byli jednoduché, to mi nikdo nevyvrátí pokud si vyděl videjko ve kterém to vypadá že se aspoň trochu zapotily tak ho sem prosím postni.
            • Nj a ty zas ten co tvrdi ze nemuzes kritizovat WoW dokud nemas vsechny bosse na HC, ted kdo z vas ma pravdu? *5*
            • You mad? HAHA! Neboj se i když bude mít TOR úspěch, tak ti WoWko jen tak nevypnou, tak kvuli tomu nemusíš vyšilovat. Jsem rád, že permanentní hateři hejtujou i SWTOR, protože čim víc jich je v diskuzích na internetu, tim míň jich bude v general chatu ingame *15*
          • Zmenu, neco novyho, svet SW, Biowarovsky propracovany questy a story ?
            • No tak odpoved zni ze nevim jakou to bude mit obtiznost a ze je mi to jedno, protoze to budu hrat kvuli necemu jinymu.
            • ,,Zajímalo by mě co čekáte od toru když vám vadí že wow je teť tak primitivní?" Ta věta je naprosto jasná otaska zněla:Jakou obtížnost čekáš od toru když wow ti připadá primitivní.
            • Ptal ses co cekam od SW, ja ti odpovedel, tak ti odpovim znova. Je mi jedno jestli to bude stejne jak wow, bude to novej svet atd. Staci?
            • Přečti si prosím napřed na co jsem reagoval, pak si to promysli a pak to můžeš napsat jinak to nemá cenu.Reagoval jsem na to že podle vrooka je wow jednoduché, pak jsem naznačoval že tor na tom bude ještě hůř.
          • Nevim jak ty ale já docela sleduju všechny možný novinky, panely na conech, developers blogy, fora atd.. BW se zaměřujou na to, aby TOR byla hra pro casualy i pro hc hráče, takže ops nebudou mít jenom dvě obtížnosti, ale několik. A co jsem zatim mohl vidět z ukázek raidů, tak ty taktiky rozhodně primitivní nejsou a to ukazovali řekl bych ten easy mod. U TOR se nebojim, že by bylo příliš jednoduchý... pokud nechceš.
          • Cahir
            Nemyslím.
        • *nezažil ofc
  • Příspěvek pod, respektivě komentáře pod ním, mě zdvihli znovu ze židlě, takže jsem se trošku rozepsal.
    ______________

    Každý názor se počítá.

    K pandám (Mists of Pandaria), to je jen fáma, vůbec se neví o dalším datadisku, ale je možné, že na letošním Blizzconu bude oznámen, i když má být Blizzcon zaměřen na SC2 a D3.

    Jsem bývalý hráč wowka, skončil jsem jen kvůli škole a žroutu času, zkoušel jsem paralelně s wowkem a po hodně onlinovek, ale ŽÁDNÁ opakuji ŽÁDNÁ nemá poctivý PvE end-game raiding (pvp by se dalo spekulovat, nehral jsem pvp moc). Pod pojmem raiding si nepředstavuji stání, nebo občasné poskočení nabok a nesmyslné "klikání" na spelly jako třeba u AoC (+ ještě k tomu bez příběhu). K WoW je potřeba i skill, pokud chcete něčeho dosáhnout a ten nezískáte za týden, měsíc, ba ani 2 roky, když jste trubka (za jednu class (povolání) a za jeden spec (jeden strom talentů jednoduše). Je nutnost tomu věnovat hodně času.

    Já osobně začnu znovu hrát až s příchodem Titanu (kodove oznaceni pro nove MMO od Blizzardu).
    • +

      Aby to nevyznělo špatně, že něco vyčítám ToR, ale jeví se mi tak, jak jsem popsal níže. Samozřejmě může oslnit, kdo ví. Nicméně takový hypy už tu byly u riftu, aionu. Hodně i top hráčů wow (třeba naše top guilda black division) to zkusilo paralelně s wow, když neměli raidy, ale všechny tyto mmo byly bez budoucnosti, protože jakmile jste dohrali, nebylo co dělat - no END-GAME.
    • Mám ti říct, co se mi na wow líbí? To je otázka, na kterou nejde lehce odpovědět, člověk, co to hraje déle to pozná a pozná tolik super lidí, že i když už ho třeba raidování 5 hodin 3 večery týdně v high-end guildě, kde byl nebaví, tak si tam zajde pokecat (i na ventrilo, komunikační program) už jen kvůli těm lidem. WoWko je v tomhle ohledu neuvěřitelný a žádná jiná hra mi tohle nenabídla, i když to už bude rok, co nehraju, tak na něj čím dál víc vzpomínám a sleduji, co se děje.

      Tedka mě napadl jeden vtip, je to narážka na vtip o binární soustavě:

      Svět se dělí na 10 typů,
      jedni, co hrají wow a jsou štastní,
      druzi, co zkouší všechny ostatni mmo a žádná jim nepadne.

      PS: Ušetřete mě s otázkama typu: ,,A co těch zbylých 8?"
      • Ty vlastne chodis do WoW jen pokecat,se hrou to nema nic spolecneho. Sam jsi to prave priznal. Nech me hadat-Tvoje prvni MMORPG? Ono se opravdu nekterym lidem tezkou louci s e hrou,kde si vytvoril letite vazby na jine lidi a kde stravili x let sveho herniho zivota. Prenes se pres to a zkus neco jineho. Ver mi ze to neni tak tezke jak se muze zdat. *1*
  • Může mi někdo říct, co se mu na této s prominutím srač*ce líbí? Mechanismus hrozný oproti wowku, grafika a hratelnost... what a joke!

    Ty "propagační" videa (rádoby trailery) vypadají spíše na to, aby hráče odpuzovaly a ne přitahovaly.

    Tento slitek barevných mečů a rádoby rpg dopadne na zem ještě rychleji než rift, aion, eve a aoc dohromady.

    WOW překoná jen další velké MMO od Blizzardu, codename Titan.
    • No a pak jsou taky byvali hraci wowka, co skoncili protoze wowko je porad dokola a co by radi hrali onlinovku ale zadna kvalitni neni, bud je to free to play, nebo je to hovadina. Proto cekame na SW:TOR, a na D3 (coz vlastne taky bude mmo bez tech prinosnych mmo prvku ( *2* )). A i kdyby me mel bavit ten TOR mesic nebo dva, je to porad lepsi nez nehrat nic.
      Btw: muzes mi rict co se ti na wowku libi ? Mechanismus nevybalancovany, grafika 6 let stejna, vanilla mi jede 350 fps tam kde cata 60 fps, tzn engine zpackany a hratelnost je ten samy grind porad dokola. *5*
      • Jakmile si rekl, ze grafika je 6 let stejne, tak je uplne videt ze
        a) WoW si vzivote nehrat
        b) Wow hrajes tak pul roku

        a pokud nevidis zadny graficky posun, tak zkus zapnout monitor
        • Omlouvam se pane vsevedouci, zavidim ze vidis vsem do hlavy a vsechno vis. Kvuli takovym "borcum" co vsechno vi a vsude byli mam pocit ze nema cenu ani reagovat.
          • Jediny komu vidim do hlavy jsou blbci, co chteji ostatnim tvrdit, ze grafika WoW se za 6 let nezmenila.
            • Deathknell vanilla, Deathknell Cata. Rekni mi co se tam zmenilo. Ale nejdriv se prestan chovat jak nazyvas ty kterym vidis do hlavy *12*
    • Generalmagor
      Další wowkař, který ještě nepochopil, že se ukázal mnohem lepší nástupce wowka.
      • HH a ty to vis, protoze vyvojari rekli, ze to bude dobry? :D Samozrejme par mesicu mu bude nahravat novota a neohranost, ale kvalita se pozna az tak za pul roku po vydani.
    • Cahir
      Tys nám tu chyběl. *1*
      • Neboj :D do mesiaca tu bude aspon 1 novy oznam o WOW ako don planuju nadrbat pandy a in e kraviny a ten hater zhora bude pisat jaka fasa hra to je
    • Hairy_Ass
      Hateři by si měli založit nějakou tiskovou kancelář, aby se jejich výkřiky samy neprotiřečily - jedni tvrdí, že to je na chlup stejné jako WoW, druzí, že to je oproti WoWku horší, tak jak to je? *1*

      Ad trailery: To nemyslíš vážně, že ne? *8*

      "Tento slitek barevných mečů a rádoby rpg dopadne na zem..." - Hlavně, že to tvrdí zastánce WoWka, to pak jo. *15*
  • No uprimne.Libi se mi to cim dal tim min.Ten pribeh je snad jediny lakadlo to jo ale to nemohli udelat singleplayer?A ne nejakej MMO style za kerej mam este utracet svy tezce vydelany prachy.Dyby to nevypadalo aspon tolik jak WoW :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit