Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím , koupil jsem si Gold edici kde mám slibeno Elitní skiny ale jediné co si muzu na wardena dát je kozel na helmu..jak to prosím funguje?
    • MickeyMutant
      Budeš potřebovat nějakou pohodlnou placatou helmu a spoustu jetele. Pak už stačí jen ukecat toho kozla, aby si na ni za ten jetel sednul.
  • A jak je to u Ubisoft-u a EA zvykem, jen peer-to-peer MP. Žádné dedikované servery. Je třeba šetřit, protože mají malé zisky ..
    • A jak uz byva zvykem u PVP her. Staci aby ragequitnul host a hra vam spadne.
  • :D Tak nashledanou, nemám zájem. To radeji podruhé symbolicky koupit Titanfall2 a podpořit vývojaře co na shity typu p2w a season pussy rezignovali a snaží se vrátit hrám za plnou cenu to čím byly dřív....
  • Morraw
    Na adresu P2W. Jak bylo psáno, nové hrdiny si můžou hráči zakoupit za herní měnu. Takže Season Pass netřeba.
    Co se týče Champion statusu, tak již v betě ho bylo možno zakoupit za 2000 bodů na 3 dny. Tzn. že kdo bude denně hrát a plnit daily, tak ho může mít permanentně zapnutý aniž by zaplatil korunu navíc a nebude ani v žádném jiném případě znevýhodněný.
    Takhle je to fajn přístup pro ty, kteří si na to najdou čas jen pár hodin týdně a pořád se budou moci dostat celkem rychle na vyšší levely a odemknout si nové věci.
    • Jelikoz daily mas jen 2 a zbyle se obnovuji snad az za 5 dnu. Tak 2000 za 3 dny si vydela jedine clovek co to bude hrat od rana ddo vecera.
      • Morraw
        Máš daily, které jsou po 300 a 6x contract orders každý po 100. Orders se refreshují co 2 max 3 dny. Takže za 3 dny si vyděláš cca 2400 (minimálně 1800 za daily). Plus si jich dost vyděláš i samotným hraním pro splnění úkolů.

        Takže ne, nebudeš muset hrát od rána do večera. Já jsem v betě strávil jen pár hodin a měl jsem "oceli" dostatek.
        Samozřejmě tohle byla beta. V plné verzi se ty odměny a časy mohou změnit.
  • ooooo ubisoft
    • Kazdopadne se jedna o stejny model jako ma R6 Siege a ti mmyslim jak "daily" tak obchod s predmety season pass, atd.
  • Watch Dogs2 s tou opicí jako hlavním aktérem, pominu-li tu černou, tak to byla celkem fajn hra. For Honor jsem hrál a nepřišlo mi to nějak moc zábavné, combat no ok, ale "way too" stereotypní děj. Chápu, že je to focused pvp, nicméně stejně tam člověk dělá jenom 4 stejné pohyby pořád dokola. Pro skalní fandy středověku to bude dostačující.

    No spíše to vidím na Wildlands, betu jsem hrál a nebylo to tak strašný.

    Edit: trochu OT, ale mam to v pí*i.
  • takze klasicky packovaci kombo

    hra za prepalenou cenu
    mikrotransakce
    a platba za online hrani

    dekujeme prevelice vazeni
    • Tim "packovaci" myslis, ze to budou hrat lidi na PC s Xbox ovladacem aby mohli lepe davat komba?
      • tim myslim
        https://www.euronics.cz/ubisoft-playstation-4-for-honor-predobjednavka-14-2-2017-ubt3307215914977/p430828/?gclid=CO2mlKzU-9ECFbEW0wod0N4GFA

        https://www.euronics.cz/ubisoft-xbox-one-for-honor-predobjednavka-14-2-2017-ubt3307215915172/p430827/?gclid=CNfRxrfU-9ECFUcQ0wodzLUAHg

        protoze se desim toho, az nekdo tyhle manyry prenese i na pc, mne teda docela staci platit za pripojeni providerovi

        mikrotransakce uz jsou dneska v kazdy druhy hre, to taky do her za plnou cenu akceptovali jako prvni tam, protoze neni uniku
        • klasicky packovaci kombo, bud platis trikrat

          nebo nehrajes online nebo grindujes jak cinskej vezen
  • Jack1947
    Takže vlastně mikrotransakce pro všechny *3*
  • TheGGG
    dokud nedostanu možnost si hru vyzkoušet, tak o nějakých season passech a preorderech neci ani slyšet....
    • od štvrtku možeš mačkat do sitosti
    • Jack1947
      Beta nic ???
      • open beta teprv bude , já to vidim že ta hra zanikne stejně rychle jako Evolve apod..pokavaď vtej hře je jen 4v4 kde maj bejt velké bitvy a obléhání, tak to komunita velmi rychle odepíše.bojovej systém se mi moc nezdá nějaké schopnosti jako odveta apod a do toho otrávená zbraň...no hrůza. stim jak jsem se na to těšil mě stimhle zklamali to už si radsi jděte zahrat Chivalry nebo Warband.
        • Jack1947
          Nakonec to nemělo bejt jako Chivalry ani Warband, ta hra se rozhodla jít cestou rubanice bohužel *7*
      • A jak to dopadlo s Division ? Beta ukázala max obsahu co hra dokazala ze sebe vyždímat... a pak to samy opakovat v plny verzi až do 30 levelu a i po tom.
  • Rozhodně o stupeň lepší přístup než "starý model", tedy připlať dalších 1500,- a dostaneš druhou půlku map.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit