Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by me zajimalo, co tam kdo bude po 14 dnech delat. To je tak doba na posbirani vsemoznych oblecku a doplnku.

    Pricemz se da navic konstatovat, ze hrani ve vsemoznych betach je prakticky vzdy zabavnejsi, protoze to hrajou lidi co maj neco odehrano, kdezto naostro se tam nahrne spousta plevele, kterej to dorazi.
  • Mám hloupou otázku: Dá se to hrát solo ? Nemám kamarády který by to chtěli hrát :)
    • dá, ale baviť ťa to bude tak hodinu :P
      • Aha škoda takže nekupovat. Dík :)
      • Jack1947
        Tak hodinu každej den dát do hry která tě jinak třebaani moc nezajímá není tak hrozné.
  • Kallessin183
    Nebýt té ceny, tak bych do toho šel..
    • Tak si vem game pass na windows store :)
      • Kallessin183
        O tom jsem neměl tušení.. Díky moc *4*
  • Jack1947
    Stejně ten ubisoftí pirátskej COOP bude lepší... *6*
  • Další továrna na prachy. Dávám tomu max půl roku. Pár nadšenců si to bude chtít zkusit a pak to zapadne.
  • mne docela vadi ta nulova vyzva, kdyz me zabiji, zachvili se objevim spatky na lodi, kdyz vypadnu z lodi a lod odjede beze mne, zachvili dostanu moznost vratit se na lod, kdyz mi znici lod, za chvili dostanu kousek odtamtud novou, nic se nedeje...
    Takhle se bojim, ze to muze byt dlouhodobe zabava opravdu jenom s kamarady, solo nebo s cizima hracema to IMHO za chvili omrzi a je to skoda, pac potencial to opravdu ma :(
    • ja jsem byl v tech alfach a betach (?) a ma to akorat paradni grafiku..hra je strasna nuda. neni tam co delat, zadna motivace sbirat reputaci u tech frakci..podle me strasne, nebo pro absolutni casualy na hrani na xboxu pred vecernickem. myslim to vazne, to je podle me jedina mozna cilovka.
    • Llour
      No přesně, vůbec žádné napětí. *7*
  • Kdyby to nestálo tolik tak už to hraji. Takhle musím chvilku počkat, ale zatím to vypadá parádně
    • Tak si zaplať na měsíc za 149,- Xbox GamePass a můžeš za ty peníze hrát Sea of Thieves na Xboxu nebo PC hned v den vydání.
  • jo toho už jsme si všimli před 14dny Adame

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit