Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle jsem mel vedet driv, nevyhazoval bych penize za Ashes, ktere jsou pro me ponekud zklamanim.
  • Mam to chapat tak ze multiplayer je naprosto dokonaly kdyz se zameruji se jen na kampan, ktera se hracum nelibila?
    • Blue.Shark
      Dám ti vodítko: píše se někde, že je multiplayer naprosto dokonalý? *7*
  • Blue.Shark
    Escalation si má brát mnohem více ze Supreme Commander? Pro mě určitě tah správným směrem.
    • Nevim jestli je dobre znameni kdyz hra nekolik let od vydani hleda svoji identitu a kopiruje jine strategie
      • Blue.Shark
        AotS vyšla v březnu tohoto roku. Identitu hra našla velmi rychle, protože od počátku vývoje tvůrci zásadně odmítali, aby se ze hry stal další SupCom. To se ukázalo jako dvojsečná zbraň a za mě je určitě dobré znamení, že vývojářský tým dá na hlas hráčů a nechá vzniknout novou větev hry pro hardcore stratégy. Nepamatuji se, kdy se tohle naposled stalo.
      • Jestli bude kopírovat Supreme Commander 1, tak ať si klidně kopírujou. Možná by bylo nejlepší kdyby ho celej převedli do jejich enginu a vydali to jako novou hru.
        • Mě by se taky líbilo, kdyby udělali Supreme Comander 1 remake/remaster, ale myslím že advokátnímu týmu původních tvůrců by se to moc nelíbilo.. *1*
          • pokud nepoužují stejný zdrojový kód a jméno, tak s tím není problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit