Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy jste čurráci. Zahrajte si tedy svou hru. Stejně to každej píčuus z vás stáhne, tak co řešíte? Že jste krom svojí mámy vy nic jiného neudělali?
  • Tohle už není Splinter Cell *10*
  • "Pokud budete chtít tichý postup, bude Vám to umožněno". Takže mám brát stealth jako takový bonus, protože hra je prioritně zaměřena na zabij každého a udělej to za doprovodu deseti výbuchů.
    Nevíte, jestli je vůbec možnost knockoutu? Protože zatím jsem na všech gameplay viděl jak Sam do každého bodá nůž. Kde jsou doby co ve splinter cellu neschování těla znamenalo konec mise
  • zatím mi to pořád přijde jako datadisk.... asi jako Crysis3.... uvidím jak to dopadne!
  • PS3Hrac
    Tím myslí neomezenou munici,tupou AI nepřátel a Hard mode s úrovní Easy *15*
    • a bude tam i ta padající Eifelovka s plamenama okolo?
  • jabbo126
    1/ která zbraň není smrtící?
    2/ ve které akční hře NENÍ hlavní hrdina smrtící zbraní?

    :-) To jen takové rýpnutí do trochu klišoidního titulku :-)
  • Sam bude ve Splinter Cell: Blacklist skutečnou smrtící zbraní :Chyba!
  • Ať už je to jak chce, pořád mi na tom nejvíc vadí, že Sama už nedabuje Ironside a to že jeho hlas nemohli použít jen kvůli tomu, že už je starší a už né tak pohyblivý pro mě byla brutálně blbá výmluva. Všechno ostatní bych snad ještě nějak překous, ale Ironsidův hlas prostě k Samovi patřil a dokonale k němu i k jeho věku seděl.

    Možná je to přehnané, ale jen kvůli této "maličkosti" si tenhle díl nezahraju ať už dobrý nebo ne...
    • ať už je*
  • Škoda že Ubi kterej teď má dvě super hry v rukávu AC3 a FC3, a nechalo Splinter cell takhle zdegenerovat. Dost mě to mrzí, protože sem tuhle sérii měl hodně rád.
  • trolo
    http://i890.photobucket.com/albums/ac108/zaibach_2010/splintercell.gif
    • Můžete přepnout na perfekcionistu, sházet vybavení a budete mít pistol se 2 zásobníky. ;) Je to o tom nebýt idiiot. Vyražení dveří funguje pouze při sprintu proti dveřím. Nebrečtě a zašlete mi prosím odkaz na vaši hru. Ajo, vy jste udělali maximálně svojí mámu, tak držtě jámy a buďte rádi, že máte co hrát.
    • Vždyť tam je napsaný veliký DETECTED, tak asi těžko to bude stealth, když se snaží utéct *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit