Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Takže příběh pokračuje, DLC za kolik 15 USD OMG! které má asi tak hodinku a půl hratelnosti... stejná zmršena neoptimilizace, mdlý aaž plytký příběh deme sejmout šerifa ale musíme zabít zase jeho kumpány a získat dokumenty... no a aby toho nebylo málo je tam ještě pěstování Marjánky ( pro upgrade si musíte sami dojet a ukrást ho) sečteno a podtrženo 5/10 a to je velkoryséé...
  • Bohužel Mafii III jsem hrál a zůstala rozehraná na disku, ale je to tak dávno dík za připomenutí hned se na to podívám (budu hledat ikonku uninstall)
  • Fordzy
    To ještě někdo hraje? Ať už ten zmetek skončí v propadlišti dějin.
  • Přístup k zblití. A pokud si nejsem nějakou hrou jistý, warez na otestování hry to před objednáním jistí.
    • přesně! u mne si můžou udělat čárku že jim to někdo zpirátil, ale už ne čárku, že to někdo hrál ;)
  • Dlc vychazi pozde, ted uz potom nikdo nestekne
    • tak to zas prr DLC 14 po vydání taky neni žádná výhra kór když to je vykuchaná část hry jak u Mafie 2
  • chmm ... bych tak nejak rek, ze kdo demo chtel, si tech +- 30GB uz sosnul ... a po 1/2 hodine hrani ... zase smazal, protoze to nema hodnotu ani tech bajtu na disku.
    • Jack1947
      Nebo to z nudy dohrál a plácal se mezi je to dobré sice blbost ale chci to dohrát - příběh zajímavej ( lituji ztraceného času jen kvůli tomu že to bylo hloupé a zabugované). Mám to stále na disku ( kvůli DLC) od nicvh nic nečekám, je pravda že některé nepovinné mise mě bavily. Jen se mi nelíbilo to mazání medu kolem huby jako by zajímavým pčíběhem první čvtrtiny hry kdy kdyby hra skončila udělali by líp.
      • Asi takhle, jednicku sem dohral nekolikrat ... a to vcetne puvodniho zavodu (tzn ne tou mekotinou co z toho pak udelali nejakym patchem). Epesni atmosfera, naprosto uveritelny postavy, jedny co bylo trochu zklamani bylo to mrtvy mesto, ale na svoji dobu ...

        Dvojku sem ... taky dohral. Ale vzhledem ke slibum a realite vysledku ... mnohem horsi nez jednicka ve vsech ohledech. Nejvic me vytocilo to, ze nejhezci auto ve hre mi pucili na nejakych 5 minut a nemoh sem si ho dat do garaze ...

        Mno a trojku sem si na cca 1/2 hodky pustil u znamyho (z toho dema), zhodli sme se na tom ze takove sht teda jako ne, a pak to smazal. Na hromadu bugu sme narazili uz v ty uvodni garazi nebo co to je ... ovladani naprosto tragicky ... a jizda autem ...nehmotny znacky ... lol. Kdyby mi nekdo chtel platit za to ze budu na tomhle delat betatestera, tak by musel vysolit hodne nul ...
        • Jack1947
          Vždyt jo taky mě to rozčilovalo, (naposled jsem byl takhle naštvanej z WD1)

          Je to průměrná hra hodně věcí je tam špatnejch ale hrát se to dá. Tím neřikám že za koupi to stojí to fakt ne.

          Což je dost smutné se do hraní nebo dohrání nečeho nutit, prostě je mi líto jak tahle série zašla blbě.
  • Dema her se uz neobjevují jako v minulosti. Proste zjistili, ze kdyz vydaji demo, tak si spousta lidi hru vyzkousi a uz nekoupi. To ze vysla demoverze znamena, ze jsou prodeje "Mafie" tragicky.
  • Jack1947
    DLC tu hru nedolepí... a koupi nepodpoří demo jo , a ta hra není stále dodělaná tak co ?? nic hovvno zabalené ve staniolu navgoněné kolínskou 2třídy bude hovneem stále.

    To demo měli dát dříve než bylo "demo" dávno kdsypozici, takhle to je zbytečnost.
  • KrPa
    To je ted nejaka moda *1* vydavat dema pul roku po vypusteni hry *15*
    • Mart9
      Kéž by to byla móda. Je to totiž naprosto v pořádku. Za plnou cenu po vydání stejně kupují jen ovce a přemluvení rodiče dětmi.
    • ted cílí na druhou (inteligetnejší vlnu) zákazníku, kterí si produkt nejprve chtejí vyzkoušet. ta první vlna kupuje v predobjednávkach na zaklade hype. ja jsem za demo vdečnej (patrím do te druhe vlny) *3*
    • Sr_Lobo
      Mas tam chybičku asi překlep - napsal si "hry", ale chtěl si napsat "sračky" *3*
    • Tak nemuzou demo vypustit pred vydanim hry, aby vsichni mohli pred koupi zjistit, ze je to uplna srajda. To da rozum...
      • KrPa
        no prave *1* v roce cca 2005 nahradili dema predprodeji her *15*
    • No ona je ted moda vydavat dema jako plny hry a se stestim je do pul roku dodelat :D
  • Prodeje museji byt opravdu zoufale, kdyz pristoupili k tomuto kroku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit