Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tož těším se jak male děcko. Pajzli se mi líbili jako knizni serie, ktera se hezky četla, i když byla hodně předvidatelná. A jak už napsal někdo níže - všude jsou trpoši jako zapomenutý, vyhynulý, opomíjeny druh (rasa) izo RPG mi nevadi takže je to cajk! :D
  • Knížky jsem se pokoušel číst. Řekl bych docela slušný odpad. *16* Je tam vidět jak zoufale autor trpaslíkům nadržoval jen aby se vůbec jako hlavní postavy dostali do děje. Někdy mě to přišlo i nelogické.Přestal jsem to číst když v ději přicházeli avaři. *16*
    Moje nejoblíbenější sága Malazská Kniha padlých.
    Kdyby měl někdo nápad na něco v podobném duchu ať napíše do komentářů.Předem děkuji. *1*
    • TheGGG
      *1* *1* tak jasně že nadržuje pajzlům, když o nich ty knihy jsou... ale souhlas, že Malaz je jiná liga, s tím se nedá srovnat skoro nic....
  • Asharak
    A trpaslice tam nebudou? *9*
    • Veskoslav
      Jistě. Pokud jsi četl Trpaslíky, tak víš, že tam jsou a jsou i důležitou součástí děje:) Jinak doporučuji sledovat jejich KC kampaň, tam je i modeláž jednotlivých postav včetně trpaslic:)
      • Asharak
        Joo, super, díky. Jediné co jsem udělal bylo Ctrl + F a "trpaslice" *1*
        A asi je i přečtu.
  • TheGGG
    vypadalo to pěkně, než ukázali gameplay... když jsem četl RPG, doufal jsem v něco jako RPG...
    • Asharak
      Jj, něco zaměřené na dwarfy by bylo super, furt mám zafixované že všude buď vymřeli nebo jsou tam poslední svého druhu *10* Resp. moz z jejich kultury tam není.
    • Koukám, že Goke je expert už i na RPG... *15*
      • TheGGG
        hlavně na kvalitní hry... to tady moc lidí nepozná...
        • Veskoslav
          Proto hraješ CoD *1*
          • TheGGG
            hraji i spousty dalších her, ale CoD si dám rád, je to kvalitní a poctivá akce na 5 hodinek jak dělaná... každopádně, když už dělaj něco podle mé oblíbené knižní série, doufal jsem spíš ve styl dragon age, né další izometrické nesmysle, které jsou dnes jen výmluvou pro malý budget...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit