Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandům žánru doporučuju "Sky Force Anniversary", které bylo na Games trestuhodně přehlédnuto. *7*
  • Odulin
    Taky pozdější Jet's'Guns nebylo špatný...tohle musím zkusit.
  • Měl bych dotaz na pamětníky. Už delší dobu hledám starší hru, taky se jednalo o raketky ve stejném stylu RIVE, grafika byla kreslená trošku dětinská, hlavní věc co si pamatuji je, že jste sbíraly speciální útoky a ty se vám řadily pod raketku jako ocas. Hrával jsem to na automatech a bylo pekelně těžké. Kdyby Vás napadl nějaký tip byl bych moc rád. Dík!
    • Odulin
      Chtěl jsem navrhnout R-Type, ale ten ocas mi nějak nesedí.
      • to bude rtype, pokud teda ocas jde zavesit dopredu i dozadu *1*
        • podla mna skor mysli GRADIUS, priapdne daky klon
          • Dík všem za odpovědi ale R-type to není ani GRADIUS. Létalo se odspoda na horu jako 1942. Ne zleva do prava. *9*
            • Zagro
              Galaga, ikdyž tam se vlastně stojí, tak nic :D

              ps: Napadá mě Tyrian, to byla docela ultimátní pařba.
  • Tak znalci vedi, ze top byl a je Project X .
  • Tyriana sem dohrál zase před týdnem, pokud ho autor článku nezná, neměl by podobnou hru vůbec recenzovat, a tentokrát to nejsou jenom nějaký řeči náctiletého vševěda.
    • janchor
      On někdo nezná Tyriana?
      • Přijde na to. Tyriana lidi znají především proto, že ho Ross zpropagoval ve svym Dungeonu.
        • janchor
          Tak to se podívám, díky za tip. Myslel jsem svou generaci, zvlášť po vydání verze 2000 byl Tyrian fakt všude. Osobně mi přišel lehce přeceněnej, i když mě tehdy stoprocentně ovlivnila Andrejova recenze: http://www.oldgames.sk/mag/score-22/page/52/ (vtipnej proto-hate na autoheal, mimochodem – a taky připomínka Tubular Worlds, ty jsem měl hodně rád!)
          • Haha sem si po hoooooooooooooooooodně letech zase oživil, proč sem nekupoval Score, ale raději Level, úroveň recenzí byla tak špatná, že sem to viděl už jako kid.
  • kubi-wan
    Já jsem se Raptora celkem nahrál, ale moji velkou láskou byl Tyrian 2000! Ve dvou hráčích to byla pecka, přestože ten druhej (tedy ne já) měl s ovládánim na myši citelnou manévrovací výhodu.
    A ten soundtrack od Alexandera Brandona!
    • Naprostý souhlas, Tyrian byl prostě perfektní *4* A toto asi zkusím také, díky za recenzi!
  • Doporucuji autorovi teto recenze zahrat si Gradius 5, ktery sveho casu vysel tusim jen na PS2. Myslim si, ze rychle prehodnoti zebricek svych tri nejoblibenejsich raketkovych strilecek a zaradi onu hru kdyz ne na prvni, tak urcite na prvni misto *4*
    • tak o PS1,2 hrách má z redakce přehled jen P.Poláček, takže tak, čtenáři vůbec, ti ti raději dají mínus :) Jinak máš pravdu, tak hra mě neskonale bavila...
      • Tak snad u Gradiuse 5 Polacek neztratil nervy jako ja. Ta hra byla fantasticka, ale neuveritelne tezka... https://www.youtube.com/watch?v=B7ZpU9EJnbc
        • az dohrajes xenon2, tak muzes hovorit neco o obtiznosti
          • Dohral jsem Xenon 2. Oproto Gradiusovi 5 prochazka ruzovou zahradou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit