Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Za mňa super, zatial si užívam každú sekundu. Vždy keď sa podobne krásna hra dostane na PC, tak mi je strašne ľúto podobných exkluzivít na PS4. Kvôli piatim hrám, ktoré bežia vo filmových 24 fps si konzolu kupovať nejdem, ale aj tak vám to z času na čas soňácky konzolisti závidím!
    • Souhlas. Třeba takové Journey, Shadow of the Colossus a The Last of us mě fakt dost lákají už další dobu.
  • Hru mám na PC dohranou za dva dny. Mám GTX970 a pro plynulost hry je třeba přepnout Antialiasing na FXAA. Pak jede na max. detaily jako blesk. Často mi hra s hádankami a skákáním připomínala první Tomb Raidery. Žádné extra nápovědy a vodění za rozmazlenou ručičku novodobého líného hráče. Přesto mohly být rébusy složitější. Miluju, když vejdu do místnosti plné zařízení, pák a zrcadel a nevím kde začít. Ta radost, kdy po hodině a víc zdolám výzvu už dnešní hráči neznají. Ta délka není extra dlouhá, ale pokud si dáte dva dny čas na relax, užíváte si skvělou grafiku a snažíte se sbírat vše, délka je s odřenými uši akorát. Sice hra ze začátku působí, že nemá příběh (to mi vadilo u Whitnes, které sice bylo hezké ale prázdné), tady ale je. Víc říkat netřeba! A soundtrack je opravdu nádherný!!!
  • Jack1947
    Tohle je hra pro ty co nemají(nechtějí) PS4 slabší náhrážka za ICO a TLG *4* ale povedená.
  • Ach bože za co mne trestáš.Pokud to štěká nemůže to být liška,možná tak spektakularně klame vzhledem,ale to je tak vše.A tím bych tuhle vaši debatu s radostí ukončil.Takže až příště tady zase bude mít nutkání projevovat dětitnské tendence či snad něco jiného tak at si prosím promyslí s větší pečlivostí sobě vlastní.
    • A kdybych ti čistě hypoteticky prozradil, že liška je psovitá šelma a její zvukový projev se taky označuje jako štěkání, otočilo by to celý tvůj svět naruby? *8*
      • https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE
      • Ona liska sice dokaze i stekat ale jako stekani psa to moc nezni.... Spis neco mezi stekanim a mnoukanim. Ale je to uplne jedno protoze v Rime je fenek.
  • Vypadá to jako Zelda a trailer celkem nadchnul, asi vyzkouším.
  • funza
    Jsou ty hádanky težké?
  • pekná hra ,ale hráča neudrží ,lebo je tu ponuka iných hier čo treba hrať
  • MickeyMutant
    "...pošle divotvorného pejska... který štěkotem upozorní na významný detail"

    Ten pejsek je liška.
    • To mu zcenzuroval Poláček se Smutným, kteří v čemkoliv co ma 4 nohy a ocas vidí pejska.
      • https://i.nahraj.to/f/1K8Z.jpg
    • Jack1947
      Není liška šelma psovitá ? *7*
    • Zerzavý pes s velkýma ušima a chundelatým ocasem s bílou špičkou je jasný pes. *1*
    • N0isy
      To fakt napsal? Jak si někdo splete psa s liškou? No do háje.
      • Spíš je to liška řízla Shiba Inu :-D Navíc liška je latinsky Vulpes Vulpes, takže jen autor může vědět, jestli to nebyla pouze narážka na binomické jméno :-D
  • Vzdal jsem to po 10 minutach.
  • Vzdal jsem to po 20 minutach.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit