Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Som odjakziva zastanca PC hrania ale Wii tiez vlastnim, a to PRAVE koli tomu aby som si mohol hrat s Mariom (Genialne causal hry ake vie len Nintendo). Myslim ze i ostatni ludia ju maju ako doplnkovu konzolu prave pre tento ucel. V zivote by mi nenapadlo hrat na Wii hru od Third-Party...
  • No, pokud vezmu, že na Kinectové hry není třeba ovladače a to ani pro dva hráče a že MOC druhého setu ovladačů pro wIIČKO JE 1699+699, tak mi to o mnoho levněji tedy nevychází.
  • Aha, pozor...odbornici se tady sesli...
    • souhlasim.Nintendo i pres zastaralou grafiku ma porad par luxusnich her co ostatni platformy muzou leda tak zavidet a je fakt,ze jejich pristup k hratelnosti obdivuju uz od dob osmibitu.Znam tady par ctenaru co maj WII a narozdil od jinejch vejtahu temhle lidem verim,ze s WII je skvela zabava.Treba novej Mario Galaxy me dostal a to nejsem fanda plosinovek.Uz na Amize jsem hraval jine hry nez plosinovky.Ale nevim jak to vysvetlit,ale kdyz vidim Maria tak vidim cistou hratelnost.Jsem rad,ze tu stale po tolika letech je Nintendo a pokracuje ve svem vysokem standartu.
  • jupppííí mam beta key battlefield 4free.... *1* *1* *1* *1*
  • wii je stejne k nicemu *2* a jeslti nebylo tak ted z kinectem a PS3 určitě je :P zkratka prislo mi to blbi driv a nikdy bych to nekoupil a ani to nekoupim ted stejne jako bych treba na x360 nekoupil ten kinect *7*
  • Proč by zrovna EA mělo chtít utrácet za vývoj na " mrtvou " konzoli?
    • Chtěl bych, aby můj děda byl mrtvej jako Wii :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit