Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to jo ... kupte si hru za desetinasobek ... a zitra ohlasime, ze do ni uz zadny dalsi DLC nebudou ... a to se vyplati ... viz o fous vejs nejakej Massefect ...
    • Jack1947
      Aneb už to asi nijak nedokážem dovymyslet tak radši tomu dáme velkou štopku *7*
  • Doufám, že se tam Rakušané dočkají také nějakých vylepšní. Na Rakousko Uhersko se stále trochu zapomíná. Chybí mi u nich hlavně jezdectvo, přitom měli krásné uniformy.
    • Magister_Peditum
      Jezdectvo s krásnými uniformami přestalo velice rychle po začátku války existovat. A nejpozději do roku 1915 se z něj rychle stala jen další pěchota. Takže kvůli tomu bych do WW1 hry nešel. Jinak ale souhlas. Na R-U se zapomíná, ale hlavně že se všude cpe USA, které reálně zasáhlo až do posledního roku války.
      • Sice jezdectvo reálně nebylo moc ve WW I používáno. Ale v Battlefield je jezdectvo mojí nejoblíbenější jednotkou a ne jen proto, že jsem sám jezdec. Battlefield má pocitově jeden z nejlepších zážitků boje v sedle. Takže proto bych rád uvítal i RU jezdecké jednotky, protože v Battlefieldu je ta jízda super. A rád bych tam i uvítal mapu třeba jen pro jezdectvo, pro vyblbnutí.
  • Právě na tuto edici jsem čekal a COD nevypadá nakonec nijak nadějně, tak pravděpodobně do edice půjdu, cena je hodně pěkná.

    Kdyby byl nějaký hráč BF1 ochotný říct názor na DLC, tak budu rád. Třeba jestli jsou mapy dobré, zbraně a tak. *4*
  • Ach jo. Jako chápu, že se tvůrci snaží hru nadále zlepšovat a doplňovat ale v té záplavě DLC, edic a já nevím čeho všeho už člověk ani neví, co je vlastně aktuální verze hry?! Asi jsem staromilec, chybí mi prostě hra která když vyšla, tak byla hotová a pouze po nějakém čase vyšel třeba datadisc. Konec. Ale né tato móda, kdy je každý měsíc nějaká edice, upravující balíček a pod.
    • DLC jsou v pripade battlefieldu otravne.. mam od bf spoustu kamosu kteri hru kupujou ruzne.. a tak stejne vsichni hrajem jen zakladni mapy.. ten nema tohle a ten zas tohle ... od BF4 tak DLC nekupujem vubec dokud nejsou za babku a nemame to vsichni. Klidne bych jim ty prachy dal za napr 1 velke dlc..
      • Jack1947
        1DLc by bylo moc prodělečný a na všechno ostatní je sešn špáás *4*
    • Nebo se jen nemusíš chovat jak umíněný děcko, co všechno chce hned a můžeš počkat třičtvrtě roku na Revolution Edition a máš komplet všechno a nemusíš nic dál řešit. *3*
      • spíš rok až 2. Nebo jakmile vyjde další díl. To je potom skoro 100% jistota. I když nedávno mě překvapil Wargame s Reddragonem. Ten se po letech probral a začal chrlit placená DLC.
      • A věříš tomu že to bude to "komplet všechno"?
      • Season Pass je taky ve slevě tak i ti co mají jenom základní hru ušetří.
    • Ja to mam jednoduchy. Hra, ktera oznami DLC ma u me utrum. Vydavatel, kterej takhle vydava hry pravidelne u me ma utrum i u her, ktere takhle nevydava.
      Kdyby to takhle delal kazdej, nejvic by vydelavalo hru komplet dodelat.

      Ale vis jak, lidi nadavaj na o2, ze jim ukrad ligu a prodava jim za penize to co meli na CT lip a zdarma a stejne si to nakonec vsichni platej *3*
      • Stačí si chvíli počkat a koupit komplet za rozumnou cenu. Nedávno jsem konečně ulovil Shoguna 2 a Attilu, ty mi z Total Warů chyběly a jsou docela DLC fest. Hrát je co a nikam to neuteče.
        • Jo, ale než to slevní tak už to bude hrát třeba málo lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit