Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Postal Dude zamlada...
  • Normality ste uz raz nehrali?
    • portal Games,ještě Normality neukazoval,ale lets play už byl jednou vysílaný na konkurenčním hrejáckém portálu. Kluci vysílají podobné hry,taky se mi už občas ptete,co kdo vysílal a jestli to už nebylo :D. Ale s Falloutem mají oproti nim pořád u mě malé mínus. Honza Olejník se to ho bojí ,jak čert kříže :)
      • ALHAZRED
        Tak na Fallout se moc tešim, ja ho mam asi 3x ruzne, origo, ve SORE aj sem ho koupil v stanku, 5x sem asi začal, ale furt me to nejak nechytlo, asi to neumim hrat a pry je to takova legenda... *2*
        • TheRKD
          Je to vždycky otázka osobních preferencí. Já Fallout můžu, ale třeba tady Normality jsem nechal ani ne v půlce.

          BTW posedně jsem jel Fallout s modem pro moderní rozlišení a Shady Sands jsem měl skoro celý na jedný obrazovce. :)
          • ALHAZRED
            Jako ja Falllout miluju, 3ka je boži, stari pardi ať se strčej, jenom ten stupidni izometricky pohled s tahovyma soubojema a pohybem, to proste neskousnu, mužu se ukousat dokrve, tohle nedam... *1* *2*...pak čist ty nekonečny texty co bylooo, jak bylooo, s kym bylooo...chtel bych, aby se mi to libilo, ale nelibi, rad se kouknu jak to nekto hraje, jesli ja sem ten divnej... *12*
  • Bez navodu frajerina *1* .Na niektore riesenia nutne vypit 5 piv inak cloveka nenapadne. Ale gamesa super!
    • Já to hrával v době,kdy jsem ještě neměl internet,tak jsem to musel dohrát bez návodu.Dalo se to,oproti jiným adventurám té doby.
  • Aristarch
    ... no áno. Staré spomienky. Skoro som na túto klasiku zabudol... :)
  • Odulin
    3D grafika byla tenkrát v adventuře něco výjimečného....tenhle engine byl pak myslím použit v Realms of the Haunting a tam teda sednul jak p*del na hrnec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit