Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja vynecham SC, ale zkusim neco malo doplnit ke hre Barbarian. Opet nechapu, proc se kluci brani porizeni balicku AmigaForever od Cloanta za par korun respektive EUR. Emulator, ktery nainstaluji, obsahujici legalne potrebne ROMky, jen "vlozi" image diskety a mohou hrat tyhle stare hry v podstatne lepsi kvalite nez jejich DOSove protejsky, samozrejme bez nutnosti cokoliv slozite konfigurovat...
    Ale zpet ke hre. Na Amize to barevne vypada mnohem lepe. Ty velke ikony dole jsou tam kvuli ovladani mysi, coz byl na Amize primarni zpusob jak hru hrat, zadny joystick. Pres most jde skocit s rozbehem normalne popredu a dohrat to jde celkem v pohode pod 15 minut. A jeste bych dodal ze dalsi hra, ktera vychazela ze stejneho konceptu byl Obliterator (Psygnosis, 1988)
  • Skoda ze Pandora Tommorov nie je uz na Steame. Tu by som si znova zahral tiez.
  • Zlatý vek hier...
    • jack
      To o te nasi dobe za 20 let bude rikat take. Kazda doba má něco do sebe.

      Ja se napříkad královsky bavím u TC Division. Stějně jako kdysi u Wolfensteina 3D.

      Každé má svoje kouzlo...
    • to jo , teď je spíš doba temna
  • Má nejoblíbenější herní série. Takže určitě kouknu. První tři díly jsou dnes klasika, bavil mě dokonce i double agent. Conviction udělal hře obrovskou ostudu, u jeho hraní jsem neskutečně trpěl. No a blacklist příjemně překvapil. Nový hlas mi nevadí a "grim" vypadala moc pěkně. Pokud se v podobném duchu ponesou pokračování, zlobit se nebudu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit