Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Harkonen byl Obama
  • příště to snad radši nechte hrát někoho schopnějšího, i kdyby mu mělo bejt o dvacet let víc
  • Strasne nezmysly v suvislosti s knihou (knihami), bud ste to necitali, alebo velmi nepochopili. Niekedy mlcat je lepsie
    • solomon.short
      kdoo? ja si ted poustel film a oproti kniham je straslivy :) Nicmene porad jeste fajn
      • solomon.short
        a princezna Irulan je krasna a Chani taky :) Jezisi, znova v tom jedu :)
  • Tato hra ma naučila hrať strategie...bola to prva strategicka laska...MOJA POKLONA... *14*
  • Já se jako malý dostal až k Duně 2000, když to porovnám bylo to stejné, jenom s hezčí grafikou a možností označit více jednotek, sekvence mezi misemi byly hrané a dávalo to užasnou atmosféru té hry.
  • zlata tehla strategii,mega hra vsetkych hier.Chcel by som poctivu Dune 3 aj s novym filmom /cry
  • ad strategie na konzolích…
    Já se na PSX naučil hrát Sim City 2000, později jsem sehnal i myšku. :)
    • Inquisitor
      Já jsem na PSX normálně hrál Sim City, Red Alert, Theme Hospital a v pohodě hratelný :)
  • Domy? Stačí se podívat do slovníku. "House" má i jiný význam a to "Rod", ale je to bohužel častá czenglish chyba, která se vyskytuje občas i u oficiálních filmových titulků. Nicméně vždy když to slyším, tak to neuvěřitelně trhá uši.
  • rozhodně základ všech strategií :)
    to byly ještě časy kdy člověk hrál bez jídla, bez pití a beze spánku :)
  • Sakra. Škoda, že dnes takové velké RTS nejsou. Jedině starcraft kde se ale cílí na MP.

    Stále hraji Rise of nations protože nic extra jiného není. aby to bylo v SP dlouhé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit