Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Retro to bylo parádní, teda až na ten nečekanej konec 😬


    BTW dokážete mi pls někdo osvětlit kdo je to vlastně ten Michal "Radar" Vrátný?

    Dle Googlu trenér, ale jak se s klukama zná, má nějakou spojitost s Games nebo Levelem?

    Nejde o žádný hate, jen se o něm všichni baví tak familiérně jakoby byl součástí redakce a mě naprosto nic neříká 😲 

    • rickdeckard

      Radar byl už v retru MDK. Dělá pro Games, Tiscali sociální média? – tuším, kdyžtak mě opravte. 

    • Inquisitor

      Tak jediný koho znám je Michal "něco" Rybka :)

    • Jack1947

      Není to tak že přišel zahrát nějakou hru kterou neměli nebo tak, pak se stal "členem" protože so dostavil vícekrát... konekonců to se může stát i nějakým čtenářům co se osvědčí a příjdou zahrát  více her.

  • Cajicek

    Paradní Retro :) díkec

  • Nikdy nezapomenu, jaxem dovalil ke kámošoj, tam uviděl fallout v češtině a hned sem běžel do trafiky, měli poslední.


    PS: ta nutnost registrace je fakt vlezlá hoši

  • readyxx

    jednou v zivote promeskam di la zrovna FALLOUT .... jak uz jsem psal.. prosim redakci aby u opravdu velkych titulu  davala dopredu info ze to bude ..diky....

    • Na stránkách v rozpisu vysílání bylo info snad celý týden...

    • MickeyMutant

      Ze záznamu to vypadá úplně stejně jako naživo🙂

      • PreidaQ

        Měj trochu empatie. Chudák člověk celý život čeká jen na to, aby se mohl v chatu blýsknout svou dokonalou znalostí téhle hry a dokázal si tak, že celý jeho život měl alespoň nějaký smysl - a teď je ta VELKÁ příležitost najednou pryč a nezbývají už žádné lepší vyhlídky.

        • MickeyMutant

          No ještě třeba stihne dorazit na ten jubilejní listopadovej Fight Club. Může se vyfotit s redaktorama, nechat si podepsat tričko a když jim koupí pivo, tak ho možná nechají pět minut mluvit o Falloutu. Co víc si přát?

          • readyxx

            😀😉

      • Jack1947

        Až na ten chat ;)

    • A přidej se do retro skupiny games.cz na facebooku, pak ti to nebude utíkat.

    • cms.sarka-tmejova

      V panelu vpravo to visí už od pondělí, jak moc dopředu to potřebuješ?

      • ripper

        Na YouTube to bylo vyvěšeno taky dostatečně dopředu. Za mě všechno jak má být.

      • Jack1947

        Měsíc ? 😀

  • Ve falloutu 1 a 2 (krabicová verze - taková ta oranžová :)) se mi vždycky nějak pokazí barvy a třeba čísla u peněz jdou skrz to strašně špatně vidět.......nevíte prosím někdo co s tím? 

    • species

      Mas neoficialni patch? Gog verze s tim funguje perfektne.

      • Nemám, stáhnu ten patch a uvidím...díky.

  • species

    Vcera sem to dohral!!! Vzdycky kdyz Betshitda oznami totalni herecy znacky (tentokrat Fagout 76) tak si projdu znova 1cku a 2ku.

  • Trochu jsem čekal, že na konci bude Extra Round zaměřený na Fallout Tycoon http://www.mrhandy.czweb.org/index_cz.htm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit